Kapadokya’da Evlenme Teklifi

Angeline ve Rahaman

Rahaman ve Angeline ile Skype üzerinden yaptığımız ilk görüşmede düğün öncesi fotoğraf çekimini planlamıştık öncelikle. Ancak Angeline’nin bir şeyden haberi yoktu. Bu çekim sırasında Rahaman evlenme de teklif edecekti. Biz Angeline’den gizli bir şekilde tüm günü programladık. Alternatifli birçok plan yaptık.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Propose at Cappadocia Turkey Proposal at Cappadocia Turkey cappadocia photo Proposal at Cappadocia Turkey - Singapoure Proposal Photos at Cappadocia Proposal Photos at Cappadocia Turkey Proposal Photos at Cappadocia Turkey Proposing Photos at Cappadocia Turkey Moments at Cappadocia Turkey Proposal Moments at Cappadocia Turkey Proposal Moments at Cappadocia rings cappadocia rings cappadocia proposal Pre-wedding shooting at Sultan Cave Pre-wedding shooting at Sultan Cave Hotel Pre-wedding shooting at Sultan Cave Hotel Cappadocia Pre-wedding photos at Sultan Cave Hotel Pre-wedding photos at Sultan Cave Hotel Cappadocia Pre-wedding photos at Sultan Cave Hotel Cappadocia TurkeyPre-wedding photos at Sultan Cave Hotel Cappadocia Turkey Pre-wedding photos at Sultan Cave Pre-wedding photos at Sultan Cave Turkey Pre-wedding photos at Sultan Cave Cappadocia - drone Pre-wedding photos at Sultan Cave Cappadocia - drone Pre-wedding photos at Cappadocia Pre-wedding photos at Cappadocia Turkey Pre-wedding photos at Cappadocia Turkey Pre-wedding shooting at Cappadocia Turkey couple shooting Cappadociashooting Cappadocia Turkey Turkey Wedding Photographer Cappadocia Turkey Wedding Photographer Cappadocia Turkey Wedding Photographer Cappadocia Turkey Wedding Photographer Cappadocia Valley TurkeyWedding Photography Cappadocia Valley Turkey Wedding Photography Cappadocia Valley Turkey Pre Wedding Photography Cappadocia Valley Turkey Wedding Portraits Cappadocia Valley Turkey Wedding Portraits Cappadocia Valley Wedding Portraits Cappadocia Valley Turkey Engagement Portraits Cappadocia Valley Turkey

Drone videosu için tıklayınız:

Daha fazla fotoğraf ve slide show için:

Angeline Malezya’da, Rahaman ’da Singapur’da yaşıyorlar. Rahaman cuma günü mesaisi biter bitmez, mühendislik yaptığı şirketten çıkıp Malezya’ya doğru yola çıkıyor. Saatlerce süren yolculuk sonrası Angeline ile buluşuyor ve pazar akşamına kadar hafta sonunu beraber geçiriyorlar. Ardından ‘da Rahaman tekrar yollara düşüyor ve pazartesi sabah işinin başında oluyor. Yıllarca bu tempo devam etmiş. Bu özveri bile aşklarının ne kadar gerçek olduğunun ispatı niteliğinde.

Kapadokya’da Evlenme Teklifi

Angeline ve Rahaman ile çekimden bir gün önce Kapadokya’da buluştuğumuzda hem keyifli bir sohbet ettik hem de ertesi günü yapacaklarımızın bir daha üzerinden geçtik. Sabah gün doğmadan önce otellerine saç ve makyaj için organize ettiğim arkadaşlar gidecekti. Gün doğmadan kararlaştırdığımız saate Sultan Cave’de buluştuk. Ardından balonların kalktığı noktaya gidip, henüz balonlar uçmadan çekime başladık alacakaranlıkta. Balonlar yarı şişmiş vaziyette Sivil Havacılıktan gelecek hava durumu raporunu bekliyorduk. Rahaman ile teklifin yapılacağı noktayı bile belirlemiştik. Balonlar havalanır havalanmaz sürprizi patlatacaktı Rahaman. Ancak gün ağardı ve balonlar hala yerdeydi. Bir terslik olduğu belliydi ve 10 dakika daha bekledikten sonra rüzgâr sebebi ile balon uçuşlarının iptal edildiği haberi geldi.

Bu durumda hemen B planına geçtik. Aydın Kırağı bölgesindeki gündoğumu manzarasında çekim yapacaktık ve Rahaman burada teklifini yapacaktı. Bu anı arkadaşım Gökhan ile birlikte hem fotoğrafladık hem de videoya çektik. Arada drone bile kullandık. Müthiş duygusal bir ana tanıklık ettik gerçekten. Gözyaşları, sevinç, heyecan, mutluluk birçok duygu bir aradaydı.

Teklif sonrası kahvaltı molası ve ardından Sultan Cave’in muhteşem terasında fotoğraf çekimi devam etti. Burada başka bir çift de fotoğraf çekimi yapıyordu. Fotoğrafçı ve çiftten izin alarak birkaç kareye onları da dahil ettik:)  Üç Güzeller ve Güvercinlik Vadisi çekimleri ile çekim turumuzu sonlandırdık.

Sevgili Angeline ve Rahaman ile umarım düğünlerinde de görüşeceğiz. Sonsuz mutluluklar diliyorum.

Kapadokya’da Evlenme Teklifi by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

“Kapadokya’da Evlenme Teklifi” üzerine bir yorum

Yorum yapın