Kapadokya Hint Düğünü

Taşkonaklar Hotel ‘de Düğün Günü

Mala ve Manoj uzun yıldır evli olan bir çift. Harika iki kızları ve bir de erkek çocukları var. Doktor Manoj beni arayıp 25. evlilik yıldönümlerinde yeni bir düğün yapmak istediklerini ve bunun için de Kapadokya’yı seçtiklerini söyleyince oldukça heyecanlandım. Çekeceğim ilk Hint düğünü olacaktı bu, hem de bu bence dünyanın en güzel fonunda Kapadokya’da olacaktı.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Indian Wedding Photos at Cappadocia Turkey Indian Wedding Photos at Cappadocia Turkey Taskonaklar da dugun Indian portraits istanbul damat agliyor Indian Wedding Photos at Taskonaklar Cappadocia TurkeyIndian Wedding Photos at Taskonaklar Cappadocia Indian Wedding Photos at Taskonaklar Cappadocia Indian Wedding Photos at Taskonaklar Hotel Cappadocia Wedding Photos Cappadocia - groom singing Indian Wedding Photos Cappadocia ceremony Indian Wedding Photos Cappadocia ceremony Indian Wedding Photos Cappadocia ceremony Indian Wedding Photos Turkey ceremony Indian Wedding Photos Turkey ceremony Indian Wedding Photos Cappadocia Turkey ceremony Indian Wedding Photos Cappadocia Turkey traditional Indian Wedding Photos Cappadocia Turkey traditional ceremony Wedding Photos Cappadocia Turkey traditional ceremony Indian Wedding Photos Taskonaklar Kapadokya Indian Wedding Photos Taskonaklar Kapadokya Turkiye Indian Wedding Tour Kapadokya TurkiyeIndian Wedding Couple Shooting - Cappadocia Turkey Indian Wedding Couple Shooting - Cappadocia Turkey Indian Wedding Couple Shooting - Cappadocia Indian Wedding Tour - Cappadocia Turkey Indian Wedding Tour - Cappadocia Turkey - The groom Indian Wedding Tour - Cappadocia Turkey - The groom Indian Wedding Tour - Cappadocia Turkey Indian Wedding Shooting Cappadocia Turkey - Ihlara Indian Wedding Shooting Turkey - Ihlara Indian Wedding Shooting Cappadocia Turkey - Ihlara ValleyIndian Wedding Shooting Cappadocia Turkey - Hasan Dag Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey - Turkish Night Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey - Turkish Night Henna Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey - Belly dancer Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey - Cake Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey - Cake Cutting Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey - Dance Indian Wedding Reception Cappadocia Turkey - Bride

Bir gün önce düğünün yapılacağı muhteşem manzaralı Taşkonaklar Hotel’de buluştuk ve 32 kişilik tüm akraba ve davetliler ile tanıştım. Gerçekten çok içten ve coşkulu insanlardı.

Ertesi sabah kahvaltı ile gün başladı. Kahvaltı bir süre sonra çiftin gelmesi ile birlikte zengin Hint adetlerinin arka arkaya sıralandığı nikah törenine dönüştü. Duygulu ve eğlenceli birçok an yaşandı o sabah.

Günün ikinci bölümü Kapadokya turu idi, otobüsümüze atlayıp Ihlara vadisi ve yer altı şehirlerini de içine alan bir gezi yaptık ve bolca fotoğraflar çektik.

Akşam ise tüm davetliler ile birlikte gece eğlencesi için Yaşar Baba Restoran’da geleneksel bir Türk gecesine katıldık.

Sevgili Mala ve Manoj ’un yıllar geçse de büyük aşklarına ve mutluluk gözyaşlarına tanık olmak beni oldukça heyecanlandırdı.

Tüm misafirlere ve sevgili çifte sonsuz teşekkürler.

Kapadokya Hint Düğünü by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın