Kapadokya Balayi Fotograflari

Kapadokya Balayi Fotograflari: Sevgili Esranur ve İrfan ile sabah gün doğmadan yola çıktık otelimizden. Hedefimiz balonlar havalanmadan çekime başlayabilmekti. Gün doğumundan akşam üzerine kadar Kapadokya vadisinde bir çok yeri ziyaret ettik. Hem turladık hem de fotoğraf çektik.

Esranur ve İrfan balayı için Kapadokya’yı seçen ve gelmişken de bu olağandışı fonu değerlendirmek isteyen bir çift. Kesinlikle Dünya’nın en güzel çekim noktalarından burası. Çekim sırasında balon pilotlarının çifti selamlamak için havalandıktan hemen sonra yanımıza yaklaşması sayesinde de enteresan anları fotoğraflama imkanı bulduk.

Cappadocia Wedding Photography Cappadocia Wedding Photos Cappadocia Wedding PhotosCappadocia Wedding Cappadocia Wedding Photos Honeymoon Photos Cappadocia Honeymoon Photos Cappadocia Photos Cappadocia Honeymoon Photos Cappadocia Cappadocia Wedding Photographer Cappadocia Wedding Photographer Cappadocia Wedding Photographer wedding cappadocia Cappadocia Wedding Photographer Cappadocia Wedding bride Cappadocia Wedding honeymoon at cappadocia turkey wedding turkey honeymoon photos cappadocia wedding turkey honeymoon cappadocia photodrone aerial wedding shooting cappadocia

Çiftimize mutlu bir hayat diliyorum.

Kapadokya Balayı Fotoğrafları by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın