Isvicre Locarno Dugun Fotograflari

Jasmin ve Claudio

Öncelikle Jasmin ve Claudio’nun düğününü çekme fırsatını bana sağladığı için Claudio’nun kardeşi Alina’ya çok teşekkür ederim. Bana o ulaştı ve tüm süreç boyunca hep destek oldu sağ olsun. Jasmine ve Claudio ile düğün günü Villa Orselina’da odalarında buluştuk ve günün kısaca üzerinden geçtik bir kez daha. İlk olarak Jasmin’in hazırlığı ile başladım çekime.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Villa Orselina Locarno Wedding Photo Villa Orselina Locarno Villa Orselina Locarno Wedding Photographs - make up Villa Orselina Locarno Wedding Photographs - make up Villa Orselina Locarno Wedding Photographs - make up Villa Orselina Locarno Wedding Photos - bride make up Villa Orselina Locarno Wedding Photographs - preparation Villa Orselina Locarno Wedding Photos - bride getting ready Villa Orselina Locarno Wedding Photographs - bride portrait Villa Orselina Locarno Wedding Photos Villa Orselina Locarno Wedding Photographer grre Villa Orselina Locarno Wedding Photographer Villa Orselina Locarno Wedding Photographer - bride Villa Orselina Locarno Swiss Wedding Photographer Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony - speeches Villa Orselina Locarno Swiss Wedding Photographer Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony -rain Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony -couple Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony - speeches Villa Orselina Locarno Wedding  - speeches Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony - speeches Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony - first kiss Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony - after the rain Villa Orselina Locarno Wedding candy chrash Villa Orselina Locarno Wedding Ceremony - reception Villa Orselina Locarno Wedding Dinner Villa Orselina Locarno Wedding Dinner Villa Orselina Locarno Wedding Dinner Villa Orselina Locarno Wedding - Group Shooting Villa Orselina Locarno Wedding - Men Villa Orselina Locarno Wedding - Group Shooting Villa Orselina Locarno Wedding - Group Shooting Villa Orselina Locarno Wedding - Princeses Villa Orselina Locarno Wedding - Princeses Villa Orselina Locarno Wedding - dinner Villa Orselina Locarno Wedding - Dinner Villa Orselina Locarno Wedding - night shooting Villa Orselina Locarno Wedding - cake cutting Villa Orselina Locarno Wedding - cake cutting Villa Orselina Locarno Wedding - first dance Villa Orselina Locarno Wedding - after party Villa Orselina Locarno Wedding - after party

Lokasyon:

Villa Orselina, İsviçre’nin güneyindeki Locarno şehrinin hakim tepelerinden birine konumlanmış muhteşem manzaralı bir otel. Otel Alp dağları eteğinde uzanan Maggiore Gölüne bakan muhteşem bir manzaraya da sahip. Maggiore Gölü bölgedeki birçok göl gibi ince ve uzun bir yapıya sahip, dev bir nehir görünümüne bürünüyor bazı bölümlerinde. Zaten hemen btişiğinde yan yana uzanan Lugano ve Como gölleri mevcut. Gölün büyük bir kısmı Kuzey İtalya sınırında. Yani gölün etrafında tam bir tur yaparsanız eğer, İtalya’ya girip çıkmış oluyorsunuz. Doğal olarak Locarno ’da İsviçre’nin İtalyanca konuşulan bölgelerinden. Hatta ben de buraya daha kolay olduğu için Milano üzerinden ulaştım.

Düğün Günü:

Jasmin‘in ve Claudio’nun hazırlıkları sonrası çift ilk defa birbirlerini gelinlik ve damatlık giymiş şekilde gördüler. Ardından Villa Orselina’nın teras katmanlı bahçesinde, göl ve dağ manzara fonlu dış çekimimizi gerçekleştirdik. Hemen sonrasında da aile çekimlerini.

Nikah başlamadan hemen öce tatlı bir yağmur başladı. Davetlilere dağıtılan beyaz şemsiyeler harika bir fon oluşturdu. Nikah başlamadan hemen önce de yağış yerini pırıl pırıl bir güneşse bıraktı. Görseli çok güçlü, duygusu da müthiş bir nikaha şahitlik ettik. Sonrasında düğün yemeği için ayrılan bölüme geçtik. Yemek, slide show, pasta kesimi ve ardından da harika after party ile çekim günümüzü sonlandırdık.

Fotoğraf anlamında dolu dolu ve çok verimli bir gün geçirdim gerçekten. Sevgili Jasmin Claudio ve tüm davetlilere misafirperverlik ve iş birliği için çok teşekkür ediyorum.

Sonsuz mutluluk dileklerimle!

Slide show için tıklayınız:

https://www.ufuksarisen.com/jasminclaudio-locarno/

Isvicre Locarno Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın