Istanbul Kilyos Suma Beach Dugun Fotolari

Sarah ve Saad

Sevgili Sarah ve Saad ile İstanbul’da ilk buluştuğumuz günü unutmayacağım. Karşımda birbirinden güzel , enerji dolu iki insan oturuyordu. Heyecanları, hevesleri, mutlulukları gözlerinden okunuyordu. İkisi de Beyrut, Lübnanlı idi ve Dubai’de yaşıyorlardı. Türkiye ve İstanbul sevgileri onların burada destinasyon düğünü yapmalarının sebebi idi. Sanırım yaptığım en detaylı görüşmelerden biri oldu. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamışlar ve detaylandırmışlardı. Benim de işimi kolaylaştırmıştı doğrusu bu kadar bilgiye sahip olmak.

Yazının devamını fotoğrafların ve videonun altında bulabilirsiniz….Istanbul Kilyos Suma Beach Dugun Fotolari

Istanbul Lebanese Wedding Photos Istanbul Lebanese Wedding Photos groom at Room Mate Emir Hotel bridemaid at Room Mate Emir make up Room Mate Emir HotelCesme Alacati Dugun Cekimi bridemaids at preparation room mate emir bridemaids at preparation room mate emir bridemaids at preparation room mate emir lebanese bridemaids on the way to Kilyos bridemaids at preparation room mate emirWedding Photos at Kilyos Suma Beach Lebanese Wedding Photos at Kilyos Suma Beach Istanbul Lebanese Wedding Photos at Kilyos Suma Beach - ceremony Lebanese Wedding Photos at Kilyos Suma Beach lebanese ceremony istanbul lebanese ceremony istanbul - couple in the air Istanbul Lebanese Wedding Ceremony Photos at Kilyos Suma Beach lebanese wedding reception istanbul - slide showKilyos Suma Beach - Slide Show lebanese wedding reception istanbul - slide show groom cries Istanbul Wedding Photos at Kilyos Suma Beach lebanese wedding reception istanbul - groom scream lebanese wedding reception istanbul - couple on the dance floor couple on the dance floor lebanese wedding - couple on the dance floor Istanbul Lebanese Wedding Photos Cake CuttingIstanbul Lebanese Wedding Photos - Dance Istanbul Lebanese Wedding Photos - Throwing Garter Lebanese Wedding Photos Istanbul Lebanese Wedding Photos - garter Istanbul Lebanese Wedding Photos - groom Istanbul Lebanese Wedding Photos - dj groom Alacati Post Wedding Photo Session Alacati Post Wedding Photo Session Alacati Post Wedding Photo Session Alacati Wedding Photo Session Alacati Wedding Photos Alacati Wedding Photo Session Alacati Dugun Fotograflari Alacati Dugun Fotograflari Alacati Dugun Cekimi

[youtube id=”kA3bS6WA0i8″]

Hosgeldin Partisi

Düğünden bir gün önce Nişantaşı Park Sanat Kafe Bistro ’da “hoş geldin partisi” ile başladık çekimlere. Tüm akrabalar ve davetliler ile tanışmamı sağladı bu parti. Gecenin en güzel anlarından biri Saad’ın turntable’ın başına geçip DJ’lik yaptığı anlardı. Gerçekten iyi performans çıkardı.

Ertesi gün öğleden sonra Beyoğlu Room Mate Emir Hotel’de hazırlıklar ile çekimlere başladık. Bu otel eski İstanbul apartmanı aslında. Modernize ve restore edilmiş, oldukça etkileyici bir iç mimariye sahip. Odalar da öyle. Asma tavan sayesinde hazırlık çekimlerinde birçok yeni şey deneme şansımız oldu videocu arkadaşım ile birlikte. Hazırlık odalarında nedime ve sağdıçlar ile birlikte harika anları fotoğrafladık. Bir taraftan asistan fotoğrafçı arkadaşlarım Mehmet ve Tatyana davetlileri karşılamak ve set up fotoğrafları çekmek için Suma Beach’e doğru yola çıktılar. Biz de oteldeki işimizi bitirip, akşama doğru yola koyulduk. Yolda gözümüz sürekli hava durumunda idi. Çünkü yağmur haberleri geliyordu sürekli. Gün boyu durum belirsizdi.

Kilyos Suma Beach

Düğün mekanına geldiğimizde sağanak yağmur bizi karşıladı ve gece boyunca hiç kesilmeden devam etti. Sahilde olacak nikah, kapalı bir alana alınmıştı. Kapalı alan da yanlardan su almaya başlayınca, çadırla kaplı yemek bölümüne alındı tüm davetliler ve nikah burada kıyıldı. Saad ve Sarah’ın arkadaşlarının coşkusu, pozitif tavrı bu olumsuz olabilecek tabloyu gayet keyifli bir hale döndürmüştü. Tüm gece boyunca müthiş eğlendi hem çift hem de tüm davetliler. Bizler de öyle tabiki. Bu arada Laila Event’in pratik çözümleri de takdire değerdi.

Gece sonrası after party için Suma Beach Orman alanında set uplar hazırlanmıştı ama yağmur sebebi ile burası kullanılamayacak hale gelmişti. Saad olası bu tip bir durum için tedbirini almıştı neyse ki. Tekrar minibüslere binildi ve doğruca Karaköy Suma Han’a doğru yola çıkıldı. Yeraltındaki bu mekan after party için gerçekten idealdi. Hem eğlendik hem çekim yaptık.

Alacati Dis Cekim

Düğünden sonra Sarah ve Saad dinlenmek için Alaçatı’ya geçtiler ve yaklaşık 1 hafta orada kaldılar. Düğün günü dış çekim yapmaya fırsat bulamadığımızdan Alaçatı’da buluştuk ve Çeşme yarımadasında keyifli bir akşamüstü çekimi gerçekleştirdik.

Neredeyse dört günü bulan bu çekim maratonu sonucunda ben ortaya çıkan işten oldukça memnun kaldım, sanırım onlar da. En kısa sürede tekrar görüşürüz umarım. Ömür boyu mutluluklar diliyorum, sevgilerimle.

Istanbul Kilyos Suma Beach Dugun Fotolari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın