Istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları ve Videosu

Istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları ve Videosu

Şimdi Onlar Birleşik Arap Emirlikleri’ndeler.

Istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları ve Videosu : Derya ve Erhan’ın İstanbul Intercontinental Hotel düğün videosu ve fotoğraf çekimi hazırlık odasında başladı. Otelin Boğaz’a bakan manzarasını hazırlık aşamasında zevkle kullandık. Her otel odasında ne yazık ki bu kadar şanslı olamıyoruz, burası gerçekten olağan üstüydü.

Yazının devamını aşağıda, sayfanın sonunda bulabilrsiniz… 

istanbul manzarasi Istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları gelin damat odada Istanbul Intercontinental Istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları istanbul otel dış çekim Istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları otelde opusen cift Intercontinental Hotel istanbul dugun fotografçısı manzara istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları sarhos damat sarhoş gelin Istanbul Intercontinental Hotel Wedding Istanbul Intercontinental Wedding Photos Istanbul Intercontinental Hotel Wedding Photos

[youtube id=”3uj0_8qy5r0″]

Düğün Gecesi

Ardından otelin nikah salonundaki tören ve kokteyle indik hava kararmadan. Burada Balkan bandosu ile kesilen pasta töreni, günün güzel görüntülerindendi. Ama günün bombası, belki de İstanbul’un en güzel manzarasına sahip terastaki after parti oldu. Taksim ve Sultanahmet’i bu açıdan hiç görmemiştim. Müthiş eğlendik. Ayrıca bu çekimde bir de uzaklardan, misafirimiz vardı. ABD Charlotte’da düğün fotoğrafçılığı yapan sevgili arkadaşım Işıl Donkhe bana destek oldu.

Sevgili Derya ve Erhan düğün sonrası BAE’lerine yerleştiler. Kendilerine keyifli ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

Istanbul Intercontinental Hotel Düğün Fotoğrafları ve Videosu by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın