Nergiz ve Talat – İstanbul Avrupa Yakası Dış Çekim

İstanbul avrupa yakası dış çekim serisinde; Nergiz ve Talat çifti ile yaptığımız söyleşiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Nergiz Talat 01 Nergiz Talat 02 Nergiz Talat 03 Nergiz Talat 04 Nergiz Talat 06 Nergiz Talat 08 Nergiz Talat 09 Nergiz Talat 10Nergiz Talat 11 Nergiz Talat 13Nergiz Talat 16Nergiz Talat 18Nergiz Talat 19Nergiz Talat 21Nergiz Talat 23Nergiz Talat 24Nergiz Talat 25Nergiz Talat 27Nergiz Talat 28Nergiz Talat 29Nergiz Talat 30Nergiz Talat 33 Nergiz Talat 34Nergiz Talat 35Nergiz Talat 37Nergiz Talat 38Nergiz Talat 40Nergiz Talat 41Nergiz Talat 42Nergiz Talat 43Nergiz Talat 45Nergiz Talat 46Nergiz Talat 47Nergiz Talat 48Nergiz Talat 51

Nergiz: Iş yerinde tanıştıktan 2 ay sonra evlenmeye karar verdik. Hemen ardından bir restaurantta yemek sonrasında garson yüzüğü getirdi ve Talat evlenme teklifini yaptı.

Talat: Düğünümüzden 4 ay önce hazırlanmaya başladım. Yoğun ve yorucu geçti.

Nergiz: Gelinlik diktirmek istemedim. Pierre Cardin’den aldım. Hayalimdekinden de güzeldi gerçekten. Sade bir makyaj tercih ettim. Farım gri tonları, rujum ve allığım yüzüme yakışacak tonlardaydı (pembe ve şeftali tonları arasında). Marka olarak MAC kullandılar. Gelin saçımın ön tarafı sade ve gergin, topuzu da yukarıdaydı. Alyans seçimimizi yaparken ikimizinde zevkine uyan sade bir alyans seçtik. Trende bağlı kalmadık.

Talat: Düğün fotoğraflarını Ufuk Sarışen çekti, mekan ve konsepte beraber karar verdik, hızlı ve verimli bir çekim oldu.

Düğün mekanın kapalı olmasını istedik. Bu nedenle kapalı mekanlara baktık. Menüsü iyi ve lezzetli olan, sunumu güzel olan ve davetli sayısına yetecek sayıda garson bulunan, ferah bir mekan tercih ettik.

Nergis: Düğün organizasyon firması dekorasyonu tam istediğim gibi yapmıştı. Masalar tamamen giydirilmişti. Çiçekli şamdanlar vardı. Peçeteler çiçeklerle süslenmişti. Gelin masası çiçekle süslenmişti. Girişte melek figürleri olan pembe ve beyaz renklerinin hakim olduğu bir şeker ve çikolata masası yapılmıştı. Bir gelin yolu yapılmıştı. Davetiyelerim sade kılıfının etrafından mor ir kurdele geçiyordu. Ve kurdelenin üzerinde mor çiçekler vardı. Düğünün ana rengi ise beyazdı.

Talat: Düğün günü yaşadığımız tek aksilik belki de eğleneceli bir anıydı; nikahımız kıyılıp masadakiler ayağa kalkınca nikah memuru oturduğu sandalyeyi arkasında davetlilerin oturduğu masaya devirdi:) Nikah memurumuz hiç bir şey olmamış gibi davranınca dikkatler çabucak toparlandı.

Nergiz: Balayı için Belek’i seçtik. Düğün hazırlıklarından dolayı yorulduğumuz için yurt içinde dinlenebileceğimiz bir yer seçmek istedik.

Teşekkürler, sevgiler…

BİLGİLER:

İstanbul Avrupa Yakası Dış Çekim

Nergiz (Sağlam)Öztürk, 28

Talat Öztürk, 28

Gelin/Damat meslek: Proje yöneticisi

Evlilik tarihi: 15.06.2014

Düğün mekanı: Sefa Restoran

Organizasyon firması: Kırmızı Davet Organizasyon

Gelinlik: Pierre Cardin

Damatlık: Ramsey

Gelin saç: Necmi-Ali-Erdi (NAE) Kuaför

Makyaj: Necmi-Ali-Erdi (NAE) Kuaför

Fotoğraf: Ufuk Sarışen

Fotoğraf Asistanı: Erdoğan Şimşek

Müzik: Organizesesler

Çiçek : Buse Çiçekevi

Pasta: Cafe Cake – Ataşehir

Balayı: Voyage Belek Golf & Spa

RELATED POSTS

Yorum yapın