Hilton Bomonti’den Boğaz’a bir İran Düğünü İstanbul Türkiye

Marzieh ve Karim ile Hilton Bomonti’den Boğaz’a uzanan bir İran Düğünü İstanbul Türkiye

Marzieh ve Karim Hollanda’da yaşayan İranlı bir çift. Yıllar önce İran’dan taşınmışlar. Evlenmeye karar verdiklerinde düğün için Türkiye’yi seçip Sultan Weddings Organizasyon ile temasa geçmişler. Ardından düğün videosu ve düğün fotoğrafları çekimi için benimle temasa geçtiler.

Düğün günü Hilton Bomonti Otelde hazırlıklar ve dış çekim ile başladı. Ardından Boğaz’da bir tekneye bindik. Teknede nikah ve düğün eğlencesi gerçekleşti. Bu şekilde değişik fonlarda çekim yapma imkanı bulduk.

Çiftimize mutluluklar diliyoruz.

[youtube id=”jF3h7BD7CtE”]

Düğün Fotoğrafı hilton Düğün Fotoğrafı - ayakkabı Düğün Fotoğrafı gelin hazırlıgı Düğün Fotoğrafı - damat hazırlıgı Düğün Fotoğrafı - gelinlik detay Düğün Fotoğrafı gelin makyajı wedding photo hilton istanbul bomonti persian wedding hilton istanbul turkey Düğün Fotoğrafı gelin arabası Düğün Fotoğrafı gelin arabasında Düğün Fotoğrafı Istanbul Düğün Fotoğrafı Turkiye - pozlar Düğün Fotoğrafı - gelin pozları Düğün Fotoğrafı dış çekim Düğün Fotoğrafı - portreler Düğün Fotoğrafı - yuruyus Düğün Fotoğrafı - merdivenlerde Düğün Fotoğrafı - gelin evi Düğün Fotoğrafı - opucuk Düğün Fotoğrafı - ormanda pozlar Düğün Fotoğrafı - agaclar arasında Düğün Fotoğrafı teknede Düğün Fotoğrafı - bogazda Düğün Fotoğrafı - tören

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın