Hollanda Eersel Dugun Fotografcisi

Meltem ve Paul’un Hollanda Düğünü

Meltem ve Paul ile İzmir Alsancak’ta buluşmuştuk düğün görüşmesi için. Meltem İzmir’den Hollanda’ya yerleşmiş ve Paul ile tanışmışlar. İkisi de müthiş eğlenceli tipler, bir o kadar da sıcak kanlılar. Heyecanla tüm hikayelerini anlattılar, ben de çekim mantığımızı aktardım ve birlikte çalışmaya karar verdik.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

The Netherlands Eersel Wedding Photos The Netherlands Eersel Wedding Photos dress bride Eersel Wedding Photos The Netherlands Eersel Wedding Photos hollanda dugun fotografcisi hollanda turk dugun fotografcisi hollanda turk dugun fotografcisi hollanda turk dugun fotograflari hollanda turk dugun fotograflari amsterdam da dugun fotograf The Netherlands, Eersel Wedding Photos The Netherlands, Eersel Wedding Photos - church The Netherlands, Eersel Wedding Photos - church The Holand Eersel Dutch Wedding Photos The Holand Eersel Party Wedding Photos The Holand Eersel Reception Wedding Photos The Holand Eersel Reception photos The Holand Eersel Reception photos

Düğün gününün geçtiği Eersel, güney Hollanda’da sakin ve sevimli bir kasaba. Hem açık hava hem de kilise törenine şahit olduk düğün günü. Özellikle çiftin köpeklerinin yüzükleri getirdiği an ve kilisedeki çiftin el ele tutuşup davetlilerin iple elleri sardıkları anlar görülmeye değerdi. Ayrıca ekibimizden Açelya civardaki ormanlık alanda keyifli bir dış çekim de gerçekleştirdi çiftin sevimli düğün arabası ile.

Gece bizleri çılgın bir parti bekliyordu. Paul burada da kilise de olduğu gibi sahne aldı ve harika bir performans ile davetlileri coşturdu.

Sevgili Meltem ve Paul, sizlere düğün gününüz kadar keyifli bir ömür diliyorum

[youtube id=”1ZW5R69fDcM”]

Hollanda Eersel Dugun Fotografcisi

RELATED POSTS

Yorum yapın