Emel ve Rıdvan ile Hilton Düğünü

Hilton Düğünü: Çekim günümüz Emel’in ailesinin evinde başladı. Rıdvan’da düğün günü hikayesine sabahtan dahil olmak için Emellere gelmişti sabahtan. Aslında burada Emel’in odasında fotoğraflayıp hazırlıklar için otele doğru yola çıkacaktık. Ancak çekecek o kadar güzel detay ve aile ferdi vardı ki evden ayrılmak biraz zor oldu. Evin kedisi, dubleks ara kat merdivenlerinde yanan mumlar, Emel ve Rıdvan’ın neşeli pozlarını çekmeden olmazdı. Ardından hazırlık odasına doğru yola çıktık. Hilton düğün fotoğrafları çekmek için oldukça güzel seçenekler sunuyor fotoğrafçıya.  Hem odaların içi, hem oda balkon manzaraları, bahçesi ve balo salonu gerçekten çok rahat çalışma imkanı sunuyor.

hilton_dugun_fotograflari_002

Hazırlık Odası

Hazırlık odasında Emel, Rıdvan arkadaşları ve akrabaları ile oldukça eğlenceli bir hazırlık geçirdik. Bu sırada fotoğraf çekimi için yanlarında getirdikleri, aksesuarlar gerçekten renk kattı normalde monoton olabilecek hazırlık sürecine. Bu arada odaya düşen romantik gün ışıkları da işimizi oldukça kolaylaştırdı.

Hilton Düğünü

Dış çekimde de çiftin güler yüzü ve pozitif enerjisi fotoğraflara da yansıdı. “Biraz gülmeyin” dedikçe kahkahalar daha da arttı. Özellikle spiral merdivenlerde bekleyen çifti oda balkonundan çektiğim fotoğraf benim için sıra dışı oldu diyebilirim.

hilton_dugun_fotograflari_004

Kokteyl ve nikah da oldukça samimi ve tadındaydı.

hilton_dugun_fotograflari_005

Nikah sonrası akşam saatlerinde Hilton’u  terk edip, after party için Odakule In The Van ‘a geçtik. Burada doğal olarak gençler ve genç kalanlar ile devam etti organizasyon. Dans etmeyi sevmediği söylenen damadımız Rıdvan bir dakika bile pisten ayrılmadı. Çok keyifli bir çift ile çok kaliteli zaman geçirdik.

hilton_dugun_fotograflari_006

Biz fotoğraflarındaki doğallığı çok sevdik. Umarım sizler de seversiniz.

Ufuk Sarışen

hilton_dugun_fotograflari_007
hilton_dugun_fotograflari_008
hilton_dugun_fotograflari_009
hilton_dugun_fotograflari_010
Hilton Düğünü
hilton_dugun_fotograflari_013
hilton_dugun_fotograflari_014
Hilton Düğünü
hilton_dugun_fotograflari_016
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü
Hilton Düğünü

Hilton Düğünü by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın