Gay Ciftin Evlilik Teklifi Kapadokya

Ben ile evlilik teklifi fotoğraflarının çekimi için ilk konuştuğumuzda bir konuda onayımı istemişti. Partneri Campbell Yeni Zelanda ‘da ünlü bir sporcuydu ve fotoğraflar dergiler tarafından kullanılacaktı. Bir gay evlilik teklifi ve fotoğraf çekimi olması dışında ikisi hakkında da detaylı bilgim yoktu. Çekimden önceki gün Kapadokya’da görüşmemizde Campbell’in özellikle son dönemde oldukça populer bir karakter olduğunun farkında vardım. “Gay Ciftin Evlilik Teklifi Kapadokya” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

Campbell eski bir Yeni Zelanda ragbi milli takım oyuncusuydu. Üstelik bu sene verdiği bir röportajda gay olduğunu açıklamıştı. Böylece eşcinsel olduğunu açıklayan ilk All Black (Yeni Zelanda milli ragbi takımının adı) olan eski Yeni Zelanda ragbi oyuncusu, duyurusunun diğer insanlara yardımcı olacağını ve “çevresel baskı ve damgalamanın ortadan kalkacağını” umduğunu söylemişti. Campbell’in röportajından bir bölümü buradan izleyebilirsiniz. 

İlk önce Sabah öncelikle çifti kaldıkları Sato Cave Hotel’den aldım ve balon kalkış alanın geçtik. Genelde çekim başladığında açıkçası Ben ve Campbell oldukça gergindi. Fonda balonlar vardı ve hava hala karanlıktı. Bu sebeple kendilerine “Etrafınıza bakın ve rahat olun, çok romantik bir ortamdayız ve güvenli bir yerdesiniz ve lütfen beni de unutun” anlamına gelen cümleler kurduğumu hatırlıyorum. Sonuçta gerçekten de bir kaç dakika içinde bunu başardılar ve tüm gün boyu oldukça keyifli bir hale geldi birlikte yolculuğumuz. Harika pozlar verdiler, doğal anları da fotoğraflama fırsatım oldu. Özetle çok güzel bir rota izledik ve bolca lafladık. Bolca kahve molası verdik ve finalde de kokteyler denedik Göreme’de.

Evlilik Teklifi Anları

Sabah balon kalkış noktasında Campbell’in Ben’e yaptığı evlilik teklifini fotoğraflamak da oldukça keyifliydi. Hemen ardından burada eğlenceli ve romantik fotoğraflar çektik bolca. Ardından sırasıyla Çavuşin, Dervent, Paşabağları, Kızılvadı Panorama Tepesi ve Kılıçlar Vadisi’nde çekimler yaptık. İki erkekle çekim yapmak benim açımdan oldukça konforluydu. Çünkü ortada “topuklu ayakkabı” ile gidebilir miyiz ya da “buraya çıkabilirler mi?” gibi sorunlar hiç yoktu. Ben onların hızına yetişmekte zorlandım bu sefer. Bu sayede benim bile daha önce gitmediğim yerlere ulaştık, çıkmadığımız tepelere ve kayalara ulaştık. Yeni yerler keşfetmek beni de oldukça motive etti ve sıra dışı çekimler yapma şansı buldum bu şekilde. 

Ben ve Campbell yaklaşık 7 saat süren bir paket almışlardı benden ve bir solukta bu çekimi yaptık diyebilirim. Drone ile de bir kaç fotoğraf çektim bu arada. Ayrıca, yaklaşık iki dakikalık bir kısa film hazırladım kendilerine. Onu da aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Çekimden sonra Ben, bana dergilerde yayınlanan fotoğrafların linklerini gönderdi ve basılı dergiyi de postaya verdi.

https://www.nzherald.co.nz/lifestyle/all-black-campbell-johnstones-engagement-he-said-yes/QEXXZE2E6BFH3GO37RF4FACIZY/

https://www.nowtolove.co.nz/celebrity/celeb-news/gay-all-black-campbell-johnstone-proposal-47288

https://www.newshub.co.nz/home/lifestyle/2023/07/first-openly-gay-all-black-campbell-johnstone-announces-engagement.html

https://www.starobserver.com.au/artsentertainment/all-blacks-campbell-johnstone-reveals-he-got-engaged-to-partner/224746

Gerçekten hem eğlenceli, hem keyifli hem de fotoğraf anlamında dolu dolu bir çekim oldu. Sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum sevgili Ben ve Campbell. Sonsuz mutluluklar diliyorum, düğününüzde görüşmek üzere:)

Gay Ciftin Evlilik Teklifi Kapadokya by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın