Fethiye Help Beach Dugun Fotograflari

Beverley + Louis

Beverley Ely şarkıcı ve söz yazarı, Louis Raymond ise uluslararası bir DJ ve prodüktör. İkisi de Essex İngiltere’den, Türkiye, özellikle Fethiye aşığı bir çift. Beverley çocukluğundan beri yazlarını Fethiye de geçirmiş ve tüm bölgeyi avucunun içi gibi biliyor. Bu sebepten dolayı düğün için ikinci bir yer düşünmemişler bile. Fethiye merkezin yanı başında gizli kalmış bir koy olan Help Beach düğün için mekanları olmuş.

Yazının devamını fotoğrafların ve videonun altında bulabilirsiniz….

Fethiye Help Beach Wedding Photo Kabak valley couple shooting Fethiye couple shooting Kabak valley couple Kabak valley couple shooting Kabak valley photo session Kabak valley photography session Butterfly valley couple photography Butterfly valley couple session Fethiye Yatch Bohem Hotel Fethiye Yatch Bohem Hotel Wedding Photos Fethiye Yatch Bohem Hotel Wedding Fethiye Yatch Bohem Hotel Make Up Fethiye Yatch Bohem Hotel Make Up-BrideFethiye Yatch Bohem Hotel Hair-Bride Fethiye Yatch Bohem Hotel Hair-Bride Preperation Fethiye Yatch Bohem Hotel Wedding Photography Fethiye Yatch Bohem Hotel Wedding Photographer Fethiye Help Beach Fethiye Help Beach Wedding Photographs Fethiye Help Beach Wedding Photographs - Groom Fethiye Help Beach Wedding Photographs - Dad and Bride Fethiye Help Beach Wedding Photographs Fethiye Help Beach Wedding Photographs - Dad and Bride Fethiye Help Beach Wedding Photographs - Ceremony Fethiye Help Beach Wedding Photographs - Bride and Groom at Ceremony Fethiye Help Beach Wedding Photographs - Ceremony Fethiye Help Beach Wedding Photographs - vows Fethiye Help Beach Wedding Photographs - ringsFethiye Help Beach Wedding Photographs - rings Fethiye Help Beach Wedding Photographs - end of reception Fethiye Help Beach Wedding Photographs - sunset ceremony Fethiye Help Beach Wedding Photographs - sunset ceremony Fethiye Help Beach Wedding Photos - party Fethiye Help Beach Wedding Photos - first dance Fethiye Help Beach Wedding Photos - reception Fethiye Help Beach Wedding Photos - kid Fethiye Help Beach Wedding Photos - kid Fethiye Help Beach Wedding Photos - dinner Fethiye Help Beach Wedding Photographer - speeches Fethiye Help Beach Wedding Photographer - bride singing Fethiye Help Beach Wedding Photographer - beach dance Fethiye Help Beach Wedding Photography - after party Fethiye Help Beach Wedding Photography - after party Fethiye Help Beach Wedding Photography - cake cutting Fethiye Help Beach Wedding Photography - crazy partyFethiye Help Beach Wedding Photography - crazy party Fethiye Help Beach Wedding Photography - crazy party Fethiye Help Beach Wedding Photography - bouquet Fethiye Help Beach Wedding Photography - hot party Fethiye Help Beach Wedding Photography - pole dance Fethiye Help Beach Wedding Photos Fethiye Help Beach Wedding Photos - dj groom Fethiye Help Beach Wedding Photos - kiss Fethiye Help Beach Wedding Photos - kiss Fethiye Help Beach Wedding Photos - reception Fethiye Help Beach Wedding Photos -speeches Fethiye Help Beach Wedding Photos - reception speeches Fethiye Help Beach Wedding Photos - smoke Fethiye Help Beach Wedding Photos - dancer Fethiye Help Beach Wedding Photos - guest book

[youtube id=”iWeuqVEjRW4″]

Beverley ve Louis ile güne düğün öncesi fotoğraf çekimi ile başladık. Beverley’nin kafasında Kabak koyu manzaralı bir çekim vardı ve yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk sonrası koyun üstündeki yamaçta havuz ve deniz manzaralı bir çekim yaptık. Bunca yolu geldiğimize gerçekten değmişti. Dönüşte de benim de merak etiğim bir noktada bir çekim molası daha verdik. Kelebekler vadisini doğrudan gören bir tepedeydik ve manzara nefes kesiyordu.

Hazırlık

Çekim sonrası hazırlıkların olacağı Yacht Boheme Hotel’e geçtik. Buradaki Beverley’in hazırlık odası son dönemde karşılaştığım en keyifli odalardandı. İçerde salıncak bile vardı, deniz manzaralı jakuzi keyfi de sıra dışı idi gerçekten. Hazırlık sonrası Fethiye’den tekne ile yola çıkan davetliler ile Help Beach ‘de buluştuk. Fethiye Help Beach düğün fotoğrafları çekimi için sıra dışı bir yer. Çam ormanlarının turkuaz sularla buluştuğu müthiş bir saklı cennet.

Nikah

Babanın kızını Louis’e teslim ettiği an ve çiftin birbirlerine yaptığı konuşma nikah merasiminin en dokunaklı anları idi. Nikah sonrası ise görülmeye değerdi, tüm davetliler ve çift danslar eşliğinde plajı parti atmosferine soktu. Bu mod aslında gece boyu devam etti. Konuşmalar dışında her an herkes dans pistindeydi. Beverley ve Louis’in gerçekten eğlenmeyi iyi bilen arkadaşları var. Hem çift hem de davetliler sayesinde harika bir görsel şölene dönüştü Help Beach ‘deki müthiş parti.

Sevgili Beverley ve Louis, en güzel şarkıları, bir ömür boyu birlikte söylemenizi ve dinlemenizi diliyorum. Gene bir gün bir yerlerde karşılaşmak dileği ile.

Fethiye Help Beach Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın