Dügün Öncesi Fotograf Cekimi Kapadokya

Ronald ve Ming

Ronald ve Ming Singapur’dan düğün öncesi dış çekim için bana ulaşan bir çiftim. Kendileri ile Skype üzerinden konuşup tüm çekimi detaylandırdık. Kuaför detayına kadar planımızı yaptık. Kendileri balon fonu ile Kapadokya güzelliklerini birleştirmeyi çok istiyorlardı

Cappadocia Pre Wedding Sunrise Photographs Pre Wedding Photoshoot Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Hot air Balloons Photographs Pre Wedding Photoshoot Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Hot air Balloons Photos Pre Wedding Photoshoot Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Hot air Balloons Photos Pre Wedding Photoshoot Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Hot air Balloons PhotosPre Wedding Photos Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Hot air Balloons Photographer Pre Wedding Photos Cappadocia Pre Wedding Photos Kapadokya Cappadocia Pre Wedding Hot air Balloons Photo Engagement Shooting Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Photos Engagement Shooting Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Photos Engagement Photos Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Photo Session Engagement Photos Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Photo Session Engagement Photographer Cappadocia Cappadocia Pre Wedding Photo Session Cappadocia Pre Wedding Photo Cappadocia Pre Wedding Photo Session Cappadocia Pre Wedding Photographer Cappadocia Pre Wedding Photo Session Cappadocia Pre Wedding Photos Cappadocia Pre Wedding Photographs Cappadocia Pre Wedding Photographs Cappadocia Pre Wedding Photographs Cappadocia Pre Wedding Drone Photographs Cappadocia Pre Wedding Sunset Photographs Cappadocia Pre Wedding Sunset Photographs Cappadocia Pre Wedding Sunset Photographs Cappadocia Pre Wedding Sunset Photographs Cappadocia Pre Wedding Sunrise Photographs Cappadocia Pre Wedding Sunrise Photographs

İlk Gün:

Çekimden bir gün önce kötü haber geldi, hava muhalefeti sebebi ile uçuşlar iptal edilmişti. Ben her zaman söylüyorum aslında, Kapadokya’nın güzellikleri gökyüzündeki balonlardan ibaret değil, bunun çok daha ötesinde güçlü fonlar söz konusu bölgede.

Bana destek için gelen arkadaşım Cem ile birlikte, ertesi gün öğle saatlerinde başladık çekimimize, sabah gün doğumu yerine. Harika bir ışık vardı. Fırtına yaklaşıyordu ve gökyüzü rengi sıra dışı idi. Balon yerine çok farklı bir şeyler çıkacaktı. Fırtına geldi, rüzgar Ming’in saçlarını çılgınca uçurdu ve ortaya çok farklı bir çekim çıktı. Ben gerçekten çok mutluydum. Zaten kısa bir süre sonra da hava açtı.

İkinci Gün:

Sonrasında bir gün daha kalmaya karar verdim. Hava da açık gözüküyordu ve balonların uçma ihtimali vardı. Gün ağarmadan çifti otellerinden aldım ve balonların kalkacağı alana geldik. Her şey yolunda gitti ve balonlar havalandı. İstediğimiz almış olarak dolu dolu bir Kapadokya çekimi gerçekleştirmiştik.

Sevgili Ronald ve Ming’e yeni hayatlarında sağlık ve mutluluk dilerim

Çekimin slide show’u için lütfen tıklayınız:

https://www.ufuksarisen.com/en/preweddingtimes-cappadocia/

Dügün Öncesi Fotograf Cekimi Kapadokya by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın