Dübai’de Düğün

Dubai’de Düğün Çekimi: Nilgün beni arayıp “Dubai’de Düğün çekmek ister misin?” diye sorduğunda tereddütsüz “evet” dedim. Nilgün bu güne kadar buna benzer soruyu kaç kere sormuştu hatırlamak zor. Çünkü kendisi Formsante dergisinde editör olarak çalışırken bana “yarın şu konu var çeker misin?” diye arayan çok sevdiğim bir arkadaşımdı. Ardından Hey Girl Dergisi yayın yönetmeni olmuş hem dergi konsepti hem de benim işlerin yoğunluğundan dolayı çok sık aramaz olmuştu:) Bu vesile ile arayı kapatacaktık.

Dubai’ye vardığımda çiftimiz ve aileleri ile beraber harika bir Türk kahvaltısında buluştuk. Damadımız Cenk ve tüm aile ve arkadaşlar ile tanıştık. Cenk de Nilgün kadar harika bir insanmış gerçekten tanıdığıma mutlu oldum. Nilgün hazırlık için kuaföre gittiğinde biz de erkenden büyükçe bir AVM ye daldık, biraz alış veriş yapalım dedik ama çok da alacak bir şey bulamadık doğrusu. Sanırım biz bu konuda Dubai ile yarışır hale gelmişiz bana pek de cazip gelmedi.

Elçilikte Nikah

Elçilikte nikah, ardından Burj El Arab fonunda dış çekim ve en son da Al Qasr Madinat Jumeirah Hotel içerisindeki Khaymat Al Bahar Restoran ‘da akşam yemeği ile harika bir düğün günü geçirdik. Ben sabah erken uçak ile döneceğim için after party ye kalamadım orada da çok eğlenmiş herkes haberleri geldi:) Bu arada fotoğraf çekiminde oldukça şanslıydık. Deniz kenarında Haziran ayında Dubai havasında hiç bunalmadık çünkü rüzgâr çıktı şansımıza.

Sevgili Nilgün ve Cenk, Dubai deki gün gibi ömür boyu mutlu olmanız dileği ile.

dubai wedding photographer - streets
Burj Khalifa - the tallest building in the world
dubai wedding photographer - groom preaparation
bridal dress - dubai
dubai wedding photographer - ataturk
dubai wedding photographer - wedding turkish embassy
Dubai'de Düğün
Dubai'de Düğün
Dubai'de Düğün - burj al arab
Dubai'de Düğün
Dubai'de Düğün
dubai de düğün fotoğrafçılığı
Dubai'de Düğün

INFO

Gelinlik: Justin Alexander

Ayakkabı: Divan Kundura

Yemek: Al Qasr Madinat Jumeirah Hotel

Fotoğraf Aksesuarları: Serguzestistanbul

Dubai’de Düğün : Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın