Dübai’de Düğün

Nilgün ve Cenk ile Dubai Türkiye Konsolosluğunda Düğün

Nilgün beni arayıp “Dubai’de Düğün çekmek ister misin?” diye sorduğunda tereddütsüz “evet” dedim. Nilgün bu güne kadar buna benzer soruyu kaç kere sormuştu hatırlamak zor. Çünkü kendisi Formsante dergisinde editör olarak çalışırken bana “yarın şu konu var çeker misin?” diye arayan çok sevdiğim bir arkadaşımdı. Ardından Hey Girl Dergisi yayın yönetmeni olmuş hem dergi konsepti hem de benim işlerin yoğunluğundan dolayı çok sık aramaz olmuştu:) Bu vesile ile arayı kapatacaktık.

Dubai’ye vardığımda çiftimiz ve aileleri ile beraber harika bir Türk kahvaltısında buluştuk. Damadımız Cenk ve tüm aile ve arkadaşlar ile tanıştık. Cenk de Nilgün kadar harika bir insanmış gerçekten tanıdığıma mutlu oldum. Nilgün hazırlık için kuaföre gittiğinde biz de erkenden büyükçe bir AVM ye daldık, biraz alış veriş yapalım dedik ama çok da alacak bir şey bulamadık doğrusu. Sanırım biz bu konuda Dubai ile yarışır hale gelmişiz bana pek de cazip gelmedi. Elçilikte nikah, ardından Burj El Arab fonunda dış çekim ve en son da Al Qasr Madinat Jumeirah Hotel içerisindeki Khaymat Al Bahar Restoran ‘da akşam yemeği ile harika bir düğün günü geçirdik. Ben sabah erken uçak ile döneceğim için after party ye kalamadım orada da çok eğlenmiş herkes haberleri geldi:) Bu arada fotoğraf çekiminde oldukça şanslıydık. Deniz kenarında Haziran ayında Dubai havasında hiç bunalmadık çünkü rüzgâr çıktı şansımıza.

Sevgili Nilgün ve Cenk, Dubai deki gün gibi ömür boyu mutlu olmanız dileği ile.

dubai wedding photographer - streets Burj Khalifa - the tallest building in the world dubai wedding photographer - groom preaparation bridal dress - dubai dubai wedding photographer - ataturk dubai wedding photographer - wedding turkish embassy dubai dugun dubai wedding photographer - sahil dubai wedding photographer - burj al arab dubai wedding photos at the beach dubai lüks düğün merkezi dubai de düğün fotoğrafçılığı dubai wedding photographer - wedding party dubai dis cekim foto

Bilgiler:

Gelinlik: Justin Alexander

Ayakkabı: Divan Kundura

Yemek: Al Qasr Madinat Jumeirah Hotel

Fotoğraf Aksesuarları: Serguzestistanbul

Dubai Fotoğrafları : Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın