Como Golu Villa Pizzo Dugun Fotograflari ve Videosu

Cigdem ve Kivanc

Milano’ya Gökhan İstanbul’dan, ben İzmir’den ve Soven de Londra’dan ayrı uçaklar ile neredeyse aynı anda öğle saatlerinde inmeyi başardık. Evet bu çekimde İngiltere’den müthiş yetenek Bay Soven Amatya bana ikinci fotoğrafçı olarak destek olmaya gelmişti. Umarım bir gün ben de onun çekimlerinde ikinci fotoğrafçı olarak katılacağım.

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Como Lake Villa Pizzo Wedding Como Lake Villa Pizzo Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos Como Lake Boat Wedding Photos Como Lake Boat Wedding Photos Como Lake Boat Wedding Photos Como Lake Boat Wedding Photos - Drone Como Lake Boat Wedding Photos - Drone Italy Como Lake Boat Couple Shooting Italy Como Lake Boat Photo Session Italy Como Lake Boat Portrait Session Italy Como Lake Boat Portrait Session Como Lake Boat Couple Portrait Session Como Lake Boat Couple Shooting Como Lake Boat Couple Shooting - Pre Wedding Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Groom Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Bride's room Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Bride's room Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Make up Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Bride Make up Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Bride Make up Como Lake Wedding Photos - Bride Make up Como Lake Wedding Photos - Groom Como Lake Wedding Photos - Groom Preperation Como Lake Wedding Photos - Groom PreperationComo Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Ceremony Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Ceremony Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Ceremony Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Groom to Ceremony Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Bride to Ceremony Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Ceremony Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Ceremony Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Reception Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Reception Place Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Dinner Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Dinner Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - First Dance Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Dance Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Cake Cutting Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Reception Groom Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - Reception Guests Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - After Party Como Lake Villa Pizzo Wedding Photos - After Party Villa Pizzo Wedding Photos - After Party Villa Pizzo Wedding Photos - After Party Italy Villa Pizzo Wedding Photos - After Party Italy Villa Pizzo Wedding Photos - After Party Italy Villa Pizzo Wedding Photos - After Party

Milano’dan kiraladığımız araba ile Como ‘ya kalacağımız otele doğru yola çıktık. O günkü serbest zamanda gölün etrafını dolaştık, teleferikle tepelere çıktık, bol bol mekân keşfi yaptık ayrıca drone ile detay görüntüler topladık. Bu arada buralarda park etme ve sürüş açısından kiralanabilecek en minik aracı kiralamanızı tavsiye ediyorum, hem park yeri bulma hem de araç sürüşü açısından.

Ertesi gün akşam üzeri Cigdem ve Kivanc ile buluşup teleferik ve gölde bot turundan oluşan harika bir çekim yaptık. Como’nun nemli ve sıcak havasında kesinlikle en mantıklı çözüm tepeler ve tekne ile gölde dolaşmak.

Villa Pizzo

Ertesi gün ise düğün günü sabahı Como kasabasında çiftin harika evlerinde hazırlık başladı ve sonrasında düğün mekanına yani Villa Pizzo’ya geçtik. Burada kısa bir dış çekim sonrası nikah alanına hareket ettik. Villa Pizzo Como sahilinde oldukça geniş alana yayılmış bir yapı. Nikah alanı da göl ve dağ manzaralı bahçe terasında idi. Hemen sonrasında kokteyl alanına geçtik. Orada aile çekimi de yaptık. Sonra yemek, eğlence ve villa içinde after parti ile gece yarısına doğru çekimi bitirdik. Hem çiftin hem de tüm katılımcıların eğlenmeyi biliyor olması ve harika enerjileri sayesinde bizim için oldukça keyifli bir çekim olduğunu söyleyebilirim.

Düğün fotoğraf çekimi için Como gölü gerçekten beni en çok heyecanlandıran yerlerden biri oldu. Tarih kokan samimi sokakları, ihtişamlı villaları ve mütevazi insanları ile bir sonraki Como çekimi için gün saymaya başladık.

Sevgili Cigdem ve Kivanc’a bu harika organizasyon için teşekkürler ve birlikte sonsuz mutluluklar.

Düğünün tüm fotoğraflari için:

[youtube id=”0vqNtVT5Nho”]

Düğün videosu için:

[youtube id=”UfncaJq2hGs”]

Como Golu Villa Pizzo Dugun Fotograflari ve Videosu by Ufuk Sarisen Photography

RELATED POSTS

Yorum yapın