Cinsiyet Belirleme Fotograflari

Morgan ve Austin bana güzel bir haber için ulaşan bir çift. Kentucky Amerika’dan İstanbul’a hem tatil hem de bebeklerinin cinsiyetini ilan edecekleri fotoğraflar için gelmişler. Bu haberi öğrendiğimde normal bir çift çekiminden daha çok heyecanlandım doğrusu. “Cinsiyet Belirleme Fotograflari” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

Aslında bu çekim için öncesinde bir çok fikir alış verişinde bulunduk ve en sonunda mümkün olduğunca sade kalmaya karar verdik. Çekim günü Morgan sade çiçekli bir elbise giydi ve Austin’de pembe bir gömlek. Evet gömleğin rengi pembe ve gelecek bebeğimizin cinsiyeti de kızdı. Her kullanacağımız fonda şöyle bir yöntem izleyecektik. Bebeğin ultrason fotoğraflarını veya onun için özel hazırlanmış tulumu kullanaktık. Ayrıca normal bir çift çekimi de yapacaktık.

Eski İstanbul

Öncelike Ayasofya Camii fonunda ve Sultanahmet Meydan Çeşmesinde başladık çekime. Harika bir güneş vardı kış mevsimi olmasına rağmen. Tarihi III. Ahmet Çeşmesinden sonraki durağımız Eminönü ve Galata köprüsü oldu. Buraya gtmek için de Sultanahmet’ten Eminönü’ne giden tramvayı kullandık. İstanbul’da taksiden daha kolay geliyor bana raylı hat her zaman. Burada deniz kenarında harika vakit geçirdik ve Morgan’ı fazla yormamaya çalışarak çekimler yaptık.

Sonuç olarak tanıştığım en tatlı çiftlerden biriydi sevgili Morgan ve Austin. Söz konusu bebek ya da çocuk olunca sanırım ekstra uğraşıyorum çekim için ve hiç bitiresim gelmiyor. Çekimden sonra da kendilerini Karaköy’deki Fransız Geçidine götürdüm ve burada birşeyler içip bolca sohbet ettik. Ardından çift kaldıkları Istanbul Gunesli La Quinta by Wyndham’a geçtiler. Onların heycanlarına ve mutluluklarına ortak olmak benim için ayrıcalıktı. Her şeyin onlar için en iyisini diliyorum. Çocuklarıyla birlikte mutlu bir hayatları olsun.

Cinsiyet Belirleme Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın