Çeşme Düğün Fotoğrafçısı – Radisson Blu Otel Düğünü

Amerika’da Yaşayan İranlı Çift

Çeşme Düğün Fotoğrafçısı : Sevgili Shahrzad ve Borhan Amerika’da yaşayan İran kökenli bir çift ve Shahrzad’ın ailesi yazın Çeşme‘de yaşadıklarından düğünlerini de burada yapmaya karar vermişler. Bana mail yoluyla ulaştıklarında doğrusu çok sevindim. Yazı Çeşme ‘de geçiriyordum ve düğünün olacağı Çeşme Radisson Blu Otel eve 5 dakika yürüme mesafesindeydi…

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilrsiniz… 

damat uc nesil zeytin dalı sacta gelinlik Çeşme Düğün Fotoğrafçısı Çeşme Düğün Fotoğrafçısı alacati Izmir Cesme Wedding Izmir Cesme Wedding Photographer Wedding at Radisson Blu Hotel Wedding at Radisson Blu Hotel Persian Wedding gelin Wedding at Cesme Radisson Blu Hotel Persian Wedding at Cesme Radisson Blu Hotel Iranian Wedding at Cesme Radisson Blu Hotel Radisson Blu Hotel gece dugun Çeşme Düğün Fotoğrafçısı Çeşme Düğün Fotoğrafçısı pasta Çeşme Düğün Fotoğrafçısı - ilk opus Çeşme Düğün Fotoğrafçısı gelin iran dugunu

[youtube id=”NUOE0s6hOTc”]

Çekim sabahı Shahrzad’ın Dalyan burnundaki hakim tepede, harika manzaralı villasında buluştuk. Burada sembolik bir gelin alma benzeri bir şey yapıldı. Bu gerçekten çok eğlenceliydi, büyükanne ve büyükbabanın sempatik tavırları herkesi çok eğlendirdi.

Shahrzad otelde hazırlanırken Borhan da ailesi ile Ege’nin serin sularında yüzüyordu. Damatların bu rahatlığına gerçekten bayılıyorum, gelin 3-5 saat hazırlıkla uğraşırken onlara dinlenmek ve eğlenmek için uzunca bir zaman kalıyor, tabii ki değerlendirmek lazım:)

Hazırlık sonrası Alaçatı sokakları ve Çeşme sahillerinde ufak bir dış çekim gerçekleştirdik. Ardından Çeşme Radisson Blu Otel düğün törenine geçtik. İran usulü kıyılan nikah sırasında kısa filmimiz için drone ile de çekimler yaptık. Bu sefer DJI phantom 4 kullandık. Geceye damga vuran ise Shahrzad ve Borhan’ın hazırlamış oldukları dans şov oldu. Düğün klibinde bu dansı izleyebilirsiniz.

Çiftin doğallığı, rahatlığı, Shahrzad’ın başındaki zeytin dalı ve iyi yürekli inanların etrafımızda oluşu günün aklımda kalanları. Bir de eve yakın diye ailemin çekimde beni gece ziyarete gelmesi var ki o konuya hiç girmeyeyim:)

Shahrzad ve Borhan çok memnun oldum sizi tanıdığıma. Sağlık ve mutluluk diliyorum, beraberce.

Çeşme Düğün Fotoğrafçısı Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın