Buyukada Hotel Triada Dugun Fotograflari

Leena ve Subhash Amerika New Jersey’de yaşayan Hindistan kökenli bir çift. Zira evliliklerinin 25. yılını kutlamak için de çocukları, akraba ve arkadaşları ile birlikte İstanbula gelmişler. Üç gün süren bir kutlamanın Sangeet yani Hint dansları ile süslenmiş kutlama etkinliğinin bir parçası oldum. “Buyukada Hotel Triada Dugun Fotograflari” yazısının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz…

25. yıllarını kutladıkları için bu güne kısaca “silver sangeet” adını vermişlerdi. Önce Story Films’den Gökhan ile beraber Kabataş iskelesinde buluşup tüm davetlileri beklemeye başladık. Buradan kalkacak bir tekne ile Büyükada’ya gidecektik. Biz önceden tekneye bindik ve ardından tüm davetliler kutlama için hazırlanmış lacivert İstanbul yazılı tişörtleri ile gözüktüler. Önce bavullar tekneye yüklendi çünkü tüm davetliler adada konaklayacaklardı. Ardından da yaklaşık 2 saat boyunca eğlenceli bir yolculuğu fotoğrafladık. Burada tüm davetliler ile tanışıp kaynaşma fırsatı da bulduk.

Adada ilk durağımız balık restoranı By Şükrü oldu. Önce tüm davetliler ile muhteşem bir yemek yedik. Ardından da elektrikli otobüsler ile Buyukada Hotel Triada’nın yolunu tuttuk. Önce tüm davetliler odalarına yerleşti ve biz de akşama kadar süren yaklaşık 4 saatlik boşlukta adayı keyifle dolaştık. Çiftimiz ve davetliler hazır olduğunda Triada’nın muhteşem bahçesinde çift ve grup fotoğrafları çektik.

Silver Sungeet

Sungeet, çiftin ilk dansı ile başladı. Oldukça hareketli ve neşeli figürler eşliğinde başlayan bu dans ufak çaplı bir partiye dönüştü. Ardından yemek başladı ve bir taraftan da neredeyse tüm davetliler sırasıyla hazırladıkları, dans, konuşma veya şarkı performanslarını sergilediler. Gece boyunca süren bu performanslar hem eğlenceli hem de duygusal anlara şahitlik etmemizi sağladı. Bu arada tüm gecenin sunuculuğunu da çiftin büyük oğulları son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Gece sonunda ise ışıklar karardı ve ortam çılgın bir parti alanına dönüştü.

Özetle harika, sıra dışı, sımsıcak ve rengarenk bir kutlama törenine şahit olduk. Bunun bir parçası olmak son derece keyifliydi. Leena ve Subhash’ın Golden Sangeet’’lerinde buluşmak üzere vedalaştık. Sağlıklı ve mutlu hayatlarının devamını diliyorum.

Buyukada Hotel Triada Dugun Fotograflari by Ufuk Sarisen

RELATED POSTS

Yorum yapın