Dize ve Utku Bodrum Düğünü

Bodrum Grand Yazıcı Otel ve Torba

Dize ile geçen sene Kıbrıs’ta tanışmıştık abisi Töre’nin düğün töreninde. Töre ve Mürüde’nin düğününde gerçekten çok keyif almış ve güzel bir çekim gerçekleştirmiştik. Gene güzel bir düğün videosu hazırlamıştık. Ardından sıra Dize’ye geldi. Bu sefer Kıbrıs değil Bodrum Fotoğrafları çekecektik. Aynı zamanda düğün klibi hazırlayacaktık.

Bodrum fotoğrafçı ve videocu için gerçekten nefis imkanlar sunan bir yer. Hem çok keyifli vakit geçiriyorsunuz hem de çok iyi sonuçlar alıyorsunuz. Bu sefer de böyle oldu. Harika insanlar ile tanıştık, çok romantik ve bir o kadar eğlenceli bir çiftle ve davetliler ile vakit geçirdik. Kıbrıs’tan tanıdıklara rastlamak da işin cabası oldu:)

[youtube id=”9c0h7_E-xew”]

Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı  Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın