Besime Mare İskenderun Hatay Düğün Fotoğrafları

Houston’dan Hatay’a Uzanan Bir Aşk Hikayesi

Besime Mare İskenderun Hatay Düğün Fotoğrafları : Nuriye ve Onur’dan gelen ilk mail şöyle başlıyordu: “Merhaba Ben Nuriye size Amerika’dan yazıyorum. Hatay ve İskenderun’da yapılacak düğünümüz için sizden bilgi almak istedim. Ama öncelikle yaptığınız işler için sizi tebrik etmek isterim, çok çok güzel çalışmalar bunlar….”. Cevabımın bir yerlerinde şunu yazmıştım “…. İskenderun çok sevdiğim bir yer, gitmeyeli 7-8 yıl oldu sanırım. O açıdan koşarak geliriz:)…..” Gerçekten de koşarak gidecektim düğünlerine.

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilirsiniz… 

Hatay Düğün Fotoğrafları
Besime Mare İskenderun Hatay Düğün Fotoğrafları
antakya gelin alma
Besime Mare Antakya Hatay Düğün Fotoğrafları
Besime Mare İskenderun Hatay Düğün
düğün iskenderun
Besime Mare İskenderun Hatay Düğün Fotoğrafları
Besime Mare İskenderun Hatay Düğün Foto
İskenderun Hatay Düğün Fotoğrafları
hazırlık iskenderun gelin
Iskenderun Hatay Wedding Photos
Iskenderun Hatay Wedding Photos at Besime Mare
Besime Mare Düğün Fotoğrafları
Besime Mare İskenderun Hatay Düğün
Hatay Düğün Fotoğrafları
Besime Mare İskenderun Düğün
gelin iskenderun
Besime Mare İskenderun Düğün Fotoğrafları
Besime Mare Fotoğrafları
Besime Mare İskenderun Düğün Fotoğrafları - night
Besime Mare Fotoğrafları

Düğünden önce Nuriye ve Onur ile İstanbul’da buluştuğumuzda saatlerce oturduk konuştuk. Ben sohbetlerine doyamadım gerçekten. Benim fotoğrafı anlatmam, onların tanışmalarını, ilişkilerini, planlarını anlatmaları çekim görüşmesinin ötesine geçti. Sanırım bir çift dost daha kazanıyordum.

Hatay’a düğünden bir gün önce vardık, ikinci fotoğrafçı arkadaşımla. İlk olarak eski şehri içimize sindire sindire dolaştık. Hala bozulmamış dar sokaklardan oluşan eski mahalleler görmek, köşe başlarında ya tarihi bir cami, sinagog ya da kiliseye rastlamak bizi oldukça heyecanlandırdı. Ancak en keyifli dakikalar, bir eski handan bozma restoranda yediğimiz harika Hatay yemekleri oldu. Kesinlikle bu şehre sırf yemek için gelip gidilirdi, hatta günü birlik bile!

Çekim günü, önce Onur ile buluştuk otelde, ardından Nuriye’nin evine geçtik. Burada Amerika’daki kızlarından ayrılacak olan aile ile oldukça duygusal anlar yaşandı. Ama bizim düğünlerimiz gerçekten enteresan, gözyaşı uzun sure akamıyor. Hemen müzik ve danslar ile duruma müdahale edilip, işi birden eğlenceye döndürebiliyoruz. Bu harika bir şey bence! Ardından İskenderun’da hazırlığın yapılacağı otele geçtik, sonra da dış çekim için İskenderun sahillerine ve ardından da düğün mekanına, yani Besime Mare’ye geçtik. İskeledeki nikah merasimi sonrası, çimen alandaki kır düğünü alanında yemek ve eğlence geç saatlere kadar devam etti.

Tüm bu süreçte bölgede harika işler yapan 3K prodüksiyon ekibinin de bize inanılmaz desteği oldu, lojistik ve dostluk anlamında. Hem çok duygusal hem de çok eğlenceli bir geceye tanıklık ettik. Düğün sonrası da hala sevgili Nuriye ve Onur ile kontaktayız. Umarım bir gün ya ben Houston’da ya da onlar beni Türkiye de ziyaret edecekler. Bu harika çifte ömür boyu birlikte sağlık ve mutluluk diliyorum.

Besime Mare İskenderun Hatay Düğün Fotoğrafları by Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın