İSTANBUL ATATÜRK ARBORETUMU

Pınar ve Bora ile İstanbul Atatürk Arboretumu Fotoğrafları

Sevgili Pınar ve Bora ile birlikteydik dış çekimleri için. İstanbul Atatürk Arboretumu çekimi için gerçekten etkili fonları olan bir mekan. Bunun dışında özellikle hafta içi kafa dinlemek doğada yürüyüş yapmak, çimenlere uzanmak ve ağaç türlerini incelemek için de harika bir seçenek.

Pınar ve Bora üniversitenin dağcılık  kulübünde tanıştıktan 8 yıl sonra evlenmeye karar veriyorlar. Pınar evlenme teklifini şöyle anlatıyor:  “Aslında iki tane evlenme teklifi oldu, ilki spontane olarak gelişti birden parmağımda yüzükle buldum kendimi. İşin tek planlı kısmı bir yüzük alınmış olmasıydı. O arada evlenme teklif etmiş ben kabul etmişim, hiç farkında değilim. Diğerinde daha planlıydı ,gün boyu kendinden haber alamadım, mutfağa kapanmış yemek hazırlamış hem de suşi! Yaklaşık 300 tane mum yakmış, sofrayı kurmuş beni çağırdı. 300 mumun etkisiyle ev mahşer yeri gibi:) Yerde diz çökmüş şekilde Bora ve bir başka yüzük daha”

ufuk sarışen düğün fotoğrafları

Beni seçmelerinin mantığını da şu şekilde özetliyorlar: “Fotoğrafçı üzerinde en uzun düşündüğüm konu oldu. Nişanımıza dair elimde pek fotoğraf yok o yüzden bu defa ayrıca özen gösterdim buna. Özellikle hava karardıktan sonra çekip gitmeyecek, gece çekimleri de yapabilecek bir fotoğrafçı aradım, Sonra fotoğraflarında bokeh vs gibi teknikleri bilen, uygulayabilen birini bulmam gerekiyordu, ayrıca renklere de çok dikkat ettim.”

bridal make up istanbulwedding hair and make upistanbul - birde at homeistanbul kuzguncuk weddinggelin yürüyor arberotumarboretum - gelin damatistanbul wedding photosArberotum Dış Çekimistanbul wedding photos natureweddings in turkeyistanbul bridal photosAtatürk Arboretum Weddingturkey wedding photojournalismbridal dressAtatürk Arboretum Düğün FotoğraflarıIstanbul Weddings

İstanbul Atatürk Arboretumu Fotoğrafları: Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın