Artvin Düğün | Serpil ve Hasan

Serpil ve Hasan ile Artvin Fotoğrafları ve Videosu

Serpil ve Hasan Bir Karadenizli olarak “Artvin’de düğün çeker misin?” diye Serpil beni aradığında hissettiğim heyecanı anlatamam. Bir taraftan gezi fotoğrafçılığı yaptığım için bölgede uzun dönem kalmış, defalarca gitmeme rağmen her seferinde güzelliği karşısında şaşırıp kaldığım, insanlarının doğallığı ve dürüstlüğü karşısında ezildiğim Artvin’den düğün çekimi için gelen bu daveti geri çevirmek mümkün değildi. Üstelik gitmişken bir Karadeniz turu daha yapmak tadından yenmezdi. Öyle de oldu çekim sonrası Gürcistan- Batum, Artvin, Rize, Trabzon ve Giresun u da içine alan bir Doğu Karadeniz turuna çevirdik bu çekimi.

[youtube id=”FE2CF3WzV0U”]

Düğün günü Serpil ve Hasan’ın hazırlıklarının çekimi ile başladık, ardından Kafkasör yaylasına doğru dış çekim için tırmandık. Türkiye’nin hiçbir yerinde göremeyeceğimiz güzellikler içinde doğal fonlarda çekimlerimizi yaptık. Akşam düğün eğlencesinin ardından Serpillerin dağ evine doğru yola çıktık burada bahçede akordiyon eşliğinde çaldık söyledik hep beraber. Dağ evindeki konaklamamız sonrası ertesi gün şehir fonunda ufak bir dış çekim daha yaptık. Öğlene doğru Artvin’den ayrılırken bastıran sağnakla uğurladı bizi Artvin.

Benim için çektiğimiz en özel düğün fotoğraf ve videolarından biri bu oldu sanırım. Tekrar teşekkürler Serpil ve Hasan.Artvin Düğün Fotoğrafıartvin barajDüğün Fotoğrafı - artvin yaylasıartvin dag evi dugunKaradeniz Düğün FotoğrafıArtvin'de aşk - Düğün FotoğrafıDoğu Karadeniz Düğün FotoğrafıDüğün Fotoğrafı - ArtvinDüğün Fotoğrafı - damatlıkDüğün Fotoğrafı - gelin hazırlıkDüğün Fotoğrafı - dış çekimdeDüğün Fotoğrafı - yaylaDüğün Fotoğrafı - nedimelerle dış çekim Düğün Fotoğrafı - detayDüğün Fotoğrafı - karadenizDüğün Fotoğrafı - dugun gecesiDüğün Fotoğrafı - after party

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın