Antalya Düğün Çekimi

Antalya Düğün Çekimi

UFUK SARISEN İLE ANTALYA FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Merhaba!
Muhtemelen şu anda düğün hazırlıklarının ortasındasınız ve sıra Antalya için düğün fotoğrafçısı aramaya geldi. Karşınıza çıkan seçeneklerden en doğru olanını nasıl seçeceksiniz? Türkiye’de olmayıp internet sayesinde Antalya’da çekim yapmaya çalışanlar bile karşınıza çıkacaktır. Elbette  varsa burada evlenen arkadaşlarınızın tavsiyelerini sormak önemli. Ardından fotoğrafçının portfolyosunu ve blog postlarını incelemeniz de yarar var. Eğer fotoğraflar tarzınıza uyuyorsa mutlaka fotoğrafçı için yazılmış yorumlara bakmanızı tavsiye ederim. Bu google ve kendi sitesindeki yorumlar olabilir. Bol şanslar.

DÜĞÜN GÜNÜ ÇEKİMİ

Antalya Düğün Çekimi
HAZIRLIK
Antalya Düğün Çekimi
ÇİFT ÇEKİMİ
Antalya Düğün Çekimi
DRONE
Antalya Düğün Çekimi
NİKAH
Antalya Düğün Çekimi
RESEPSİYON
Antalya Düğün Çekimi
PARTİ

Düğün Belgesel Fotoğrafları!

Antalya’daki yaklaşan düğününüz için tebrikler! Düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz! Düğün gününüzden önce ne istediğinizi konuşmak için sizinle bir araya gelmekten mutluluk duyarız. Türkiye’de olmasanız bile, fotoğraf çekiminizin tüm ayrıntılarını gözden geçirmek için Skype veya Facetime vb. üzerinden sohbet edebiliriz. Fotoğraflarınızın tarzınızı ve tercihlerinizi yansıtması bizim için önemli, bu nedenle her çekimi beğeninize göre uyarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Düğün hazırlıklarınızın başlangıcından gecenin sonuna kadar tüm özel anlarınızı belgesel tadında kaydederek yanınızda olacağız. Fikirleriniz ve ihtiyaçlarınız bizim için çok değerli çünkü bugünün sizin gününüz olduğuna ve tam olarak istediğiniz gibi olması gerektiğine inanıyoruz.

Nasıl?

Hazırlıklar sırasında sabahın erken saatlerinde fotoğraf çekmeye başlıyoruz. Daha sonra dışarıda çekimler yapıyoruz. Ardından aileniz ve arkadaş gruplarınızla fotoğraf çekimi yapıyoruz.

Sırasıyla, törenin başlaması ve yemek alanına gelişiniz gibi önemli anları fotoğraflıyoruz. Birlikte ilk dansınızın fotoğraflarını da çekiyoruz.

Günün sonlarına doğru gece eğlencesi, pasta kesimi, çiçek atma ve after partiden kareler alıyoruz. Düğün gününün sonuna kadar kalıyoruz.

Temel olarak, düğün gününüzde olan her şeyi yakalamak istiyoruz. Sonsuza kadar hatırlayacağınız her özel anın fotoğrafının çekildiğinden emin olmak istiyoruz.

Hizmetler Neler?

Düğün günü fotoğraf çekimi

Düğün günü öncesi veya sonrası fotoğraf çekimi

Drone çekimi

Düğün videosu

Albüm seçenekleri

Hızlı teslimat seçeneği

Antalya ve Tüm Dünyaya Hizmet Veriyorum!

LOVE / LIGHT / MOMENT

Merhaba! Ben Düğün Fotoğrafçısı Ufuk Sarışen

Kişisel fotoğrafçınız olacağım ve sizin için önemli olan tüm özel anların fotoğraflarını çekeceğim. Düğünler, çiftler, aileler ve portreler konusunda deneyimli, ödüllü bir fotoğrafçıyım, bu nedenle size yüksek kalitede hizmet vereceğime güvenebilirsiniz.

Photographer Ufuk Sarisen

BAZI GÜZEL SÖZLER

“İyi ki Ufuk Sarışen ile çalışmışız… Portfolyosunu incelediğimizde zaten fotoğraflarımızın iyi olacağını biliyorduk. Fakat tanıdıktan sonra, kişiliğini ve hayata bakış açısını da anladıktan sonra, dünya standartlarında bir fotoğraf profesyoneli ile çalıştığımızdan emin olduk. Fotoğraflarımıza bakmaya doyamıyoruz”

Ege & Nur

Timeless Photos

Beni düğün fotoğrafçınız olarak seçerek, yıllar sonra dönüp baktığınız, günün tüm duygusal ve neşeli anlarını yeniden yaşayabileceğiniz zamansız fotoğraflara sahip olacaksınız. Hikayenizde görüşmek dileğiyle…

DÜĞÜN VİDEOSU!

Lütfen sesini açın!

İyi Seyirler

RELATED POSTS

Yorum yapın