Akyaka Marmaris Save The Date Fotoğraf Çekimi

Rüya Gibi Bir Çekim

Akyaka Marmaris Save The Date Fotoğraf Çekimi : Sevgili Ece ve Görkem ile save the date fotoğraf ve video çekimi için Muğla merkezde buluştuk. Öncelikle Muğla’nın eski ara sokaklarında başladı turumuz, sonra şehre çok yakın mesafedeki Yayla’ya geçtik. Burada çınar altındaki Mahiroğlu’nda oldukça verimli bir çekim yaptık. Aynı zamanda buraya giden yayla yolunda da bisiklete bindik ve buraların harika doğasına hayran kaldık.

Yazının devamını sayfanın sonunda bulabilirsiniz… 

Couple Photo Akyaka, Turkey Couple Photo Shooting Marmaris, Akyaka, Turkey Couple Photo Shooting Marmaris, Akyaka, Turkey Couple Photo Shooting Marmaris, Akyaka, Turkey Couple Photo Shooting Marmaris, Akyaka, Turkey Couple Photo Shooting stratonikeia Couple Photo Shooting Akyaka, Marmaris Save The Date Akyaka, Marmaris Save The Date Fotoğraf Çekimi Akyaka, Marmaris Save The Date Fotoğraf Çekimi Marmaris Düğün Fotoğraf Marmaris Düğün Fotoğraf Çekimi

[youtube id=”FCqLatOuKbE”]

Sonraki durağımız, 2300 yıllık Stratonikeia Antik Kenti idi. Buradaki harabelerin bize sunduğu gölge oyunları bizi oldukça heyecanlandırmıştı ama daha gidilecek yerler vardı.

Akçapınar’daki “sevgi yolu”, sıra sıra uzanan okaliptüs ağaçları ile bize gene ezber bozdurdu. Hava hiç kararmasın gün batmasın istiyorduk:)

Akyaka’da nehir kenarına ve gün batımında da denize kavuştuk. Dış çekim yapmak böyle harika fonlar olduğu zaman gerçekten çok zevkli oluyor, çektikçe çekesi geliyor insanın. Elbette bunda Ece ve Görkem’in harika uyumu ve misafirperverliğinin de payı büyük. Tek üzüldüğüm, yanımıza mayolarımızı götürmemiş olmamız ve çekim sonrası tertemiz sulara iç geçirerek bakmamız oldu.

Sevgili Ece ve Görkem, her şey için çok teşekkürler, tekrar görüşmek üzere!

Akyaka Marmaris Save The Date Fotoğraf Çekimi by Ufuk Sarışen

 

RELATED POSTS

Yorum yapın