Rasiha ve Cihan ile Acapulco Otel Kıbrıs Çekimi

Rasiha ve Cihan ile geçirdiğim günün hikayesini aşağıda bulabilirsiniz.

[youtube id=”uBHCe4nn5Uk”]

düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı düğün fotoğrafı

Sene başında bir gün Kıbrıslı arkadaşım Eda Kandulu aradı düğün haberini vermek için. Ben de kendisini tebrik etmeye hazırlanırken konuşma içinde gelin adayının ablası Rasiha olduğunu öğrendim ve bozuntuya vermeden “ha sen ha ablan, elbette gelirim hem düğüne hem de fotoğrafları çekmeye” dedim.

Düğün günü sabahı artık aile gibi olduğumuz anneleri Gülen abla, Eda ve Rasiha karşıladı bizi Acapulco Otel’de. Damadımız Cihan’ı daha önce tanımasam da aynı sıcaklıkta aynı samimiyette biri olduğunu anında belli etti. Düğün klibi için yaptığımız röportajda hem Rasiha’nın hem de Cihan’ın duygusallığı ve söyledikleri gözlerimizi yaşarttı “aşk budur” dedirtti:)

Girne’de ve Acapulco Otel  dış çekimlerimizi gerçekleştirdik. “Biz pek fotoğraf çektirmekten anlamayız” diyen çiftimizin içindeki fotomodeller çıktı çekim sonucunda. Akşam da otelin balo salonunda eğlenceli bir parti ile bu güzel aile ile çekim günümüzü sonlandırdık.

Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın