Oğlumuz Can; Bir Aile Belgeseli

Can İle İlk Aylarımız

Benim için sanırım yazması en zor yazı bu. Kaç kere yazdım, kaç kere sildim tekrar başladım, hatırlamıyorum. Gerçekten insanın kendi çocuğuna sevgisini kelimelere dökmesi mümkün değil. Ne yazılır ki? “Ayyy çok tatlı, çok akıllı, çok sevimli, benim her şeyim, onu için her şeyi yaparım, hayatim çok daha güzel, mucizem vb.”. Bunlar kesmiyor elbette. Annesi de ona “ballı böreğim, tatlı çöreğim” diyor “Can” demek de kesmiyor pek.

Can 1 Eylül 2016’dan beri aramızda. Sağ olsun şimdilik bizi fazla yormadı, üzmedi. Aksine kendisine baktığımızda yüzümüzü hep güldürdü. Sanırım bizim de onunla ilgili tek isteğimiz olacak: Yüzünün hep gülmesi.

Fotoğraflar:

Bugüne kadar Can’ın fotoğraflarını paylaşmamıştık. Bunun sebebi ne derseniz ben de bilmiyorum. Zamanı değildi sanırım, biraz da fotoğraf biriksin istemiş de olabilirim ki hikâye şekillensin. Doğum günü bizim ve Can’ın fotoğraflarını sevgili arkadaşım Hasret çekti, çok az da ben. Doğumhaneyi ise hastane fotoğrafçısı çekti ama kim olduğunu o kargaşa da kaçırdım, güzel iş çıkarmışlar gerçekten. Eve döndükten sonra ise Başak ve ben aklımıza geldikçe deklanşöre basmaya devam ettik.

Teknik not:

Elimizin altında sürekli Fujifilm X-pro2 ve 23 mm vardı. Doğum günü ise Canon5d MarkIII kullandık. Doğum fotoğrafçısı ise Nikon D7000 kullanmış.

Sevgilerimizle,

Can’ın Annesi ve Babası

Izmir Egepol Hastanesi bebek ile ilk bulusma can i olcuyorlarDogum sonrasi can in ilk gunu can sarisen Can ile ilk gün aile belgeselicesme de aile cekimi can bebe Cesme de bebek fotografi biberon ve baba can sarisen cesme can sarisen bebek foto anne ve bebe Izmir aile cekimi can evinde ailesi ile baba ve oglu babasi ile oynayan bebek canim oglum seni cok seviyorum canım oglumu yikiyoruz. kokun cok guzel be canimbebek ayagi canim oglum benim guzelbahce deki evimizdesin oglum canim seni yikamak cok zevkli gozlerini yerim senin canim oglum artik ufak aksiyonlarimiz var bu ana kucagini genelde cok sevdin canim bebegim benim, sen herseyimizsin bizim

Aile Belgeseli by Ufuk Sarisen + Basak Sarisen + Hasret Kanmaz + ve adını bilmediğimiz hastane fotoğrafçısı

RELATED POSTS

“Oğlumuz Can; Bir Aile Belgeseli” üzerine 8 yorum

  1. Ufuk; fotolara bak bak doyamadım valla… harika bir albüm olmuş… mutluluğunuz daim olsun !!! Çok selamlar, Başağı öpüyor, Can’ı kokluyorum. Memo da yapar inşallah bize de bi albüm :))) Görüşmek dileğiyle..

    Cevapla
  2. Ufuk abiciğim fotoğraflar mükemmel. Can bebekde çok tatlı maşallah, allah analı babalı mutlu huzurlu büyüsün inşallah. Can bebeği öpüyoruz, tüm ailenin selamlarıyla…

    Cevapla
  3. Allah analı babalı büyütsün, hayatı bahtı hep açık olsun. Fotoğraflar çok samimi. Siyah beyaz tonlamalı olanların retro halleri de ayrıca güzel olmuş. Harika, tek kelimeyle.

    Cevapla

Yorum yapın