Kuzey Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı

Ayşe ve Ray ile Di Figaro Düğünü

Di Figaro, Girne Karaoğlanoğlu bölgesinde, denizin kıyısında harika bir restoran ve bar. Burası orta çağ şatolarını andıran mimarisi ile oldukça sıra dışı bir mekân. İşin ilginç tarafı aynı zamanda üst katı da mekân sahiplerinin yaşadığı yer. Evin teras manzarası ve konumu gerçekten müthiş, yaşamak için harika bir yer. Aynı şekilde düğünler için de eşsiz bir mekân Di Figaro. Sevgili Ayşe’nin düğün hazırlık odasında başladık çekimlere, ardından Ray’in hazırlığını fotoğrafladık. İlk buluşma da burada gerçekleşti. Dış çekim için Girne’nin harika mimarili eski sokaklarını ziyaret ettik ve gün batımı nikahımız için tekrar Di Figaro’nun terasına koştuk. Burada hem duygusal hem de eğlenceli bir nikah merasimi gerçekleştirdik. Akdeniz esintili gece eğlencesi sırasında da rüzgâr sayesinde meşhur Girne sıcağını hiç hissetmedik. Kıbrıs düğün fotoğrafçısı için gerçekten muhteşem seçenekler sunan bir ada. Bunda adanın doğal güzelliklerinin, zengin tarihi dokusunun, folklorik öğelerinin yanı sıra belki de en önemlisi insan faktörü.

Kıbrıs’ın en sevdiğim yani insan profilinin çok yardım sever ve misafirperver olması. Tesadüf müdür bilmem ama Kıbrıs insanı ile ben çok iyi anlaşıyorum. Genelde ortak değerleri aynı ve ben o değerleri çok seviyorum. Hem çağdaş ve modern hem de geleneksel yapıyı çok iyi harmanlamış insanlar. Akdeniz’in duygusal ve coşkulu yapısını da burada görmek mümkün. Bu da bence fotoğraflara yansıyor. Kıbrıslı çiftler ile birbirimizi çok iyi anlıyoruz ve arkadaşlarımla güzel bir gün geçiriyor hissiyatı ile geçiyor çekimler. Sonrasında da görüşmeye devam ediyoruz mümkün olduğunca.

Ayşe ve Ray İngiltere’de yaşıyorlar ve biliyorum ki ben onları orada ya da onlar beni burada mutlaka bulacağız. Harika yüreği olan insanlar; çok mutlu olun!

kıbris gelinlik ve papyon di figaroda hazirlik gelin sac ve makyaj Kuzey Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı - gelinlik gelin makyaji kktc bridal room cyprus girne alyans gelin hazirlik di figaro bokeh gelin foto groom getting ready gelinlik giyimi bridal getting ready cyprus girne dugun dis cekimi KKTC dugun foto kibris düğün north cyprus wedding photos kyrenia wedding photos cyprus vintage wedding bridal portrait cyprus groom portrait cyprus cyprus wedding photo bellapais wedding photo cyprus wedding couple kibris dugunu cyprus wedding gelin foto Kuzey Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı - cift black and white wedding photo cyprus north cyprus bridemaids cyprus ceremony kibris nikah cekimi Kuzey Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı - anne say yes cyprus di figaro wedding ceremony british wedding cyprus wind at cyprus ingiliz dugunu kktc kuzey kibris dugun fotokıbrıs yansıma dugun wedding party gece cekimi kibris kibris damatkibris gelin kina gecesi girne dugun gece parti young man n. cyprus gece eglencesi kibriscyprus wedding moments testi kirma first dance cyprus damat birde flower cypruskibris gece dugun

Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı – Ufuk Sarışen

RELATED POSTS

Yorum yapın