Bir Kıbrıs Yaz Düğünü

This post is also available in: enEnglish

Esra ve Gorkem Korineum Düğün Günü

Esra ve Görkem ile düğünün ardından yaptığımız dış çekimden sonra Bellapais’teki Kybele Restoran’da oturup lafladığımız anları unutamam. Tüm samimiyetleri ile bana tanışma hikayelerini anlatmışlardı. Buradan bütün hikayeyi paylaşmayacağım elbette. Ancak filmlerde görebileceğimiz bir tesadüfle başlayıp daha sonra gerçek aşka dönüşen bu hikaye bana gerçekten çok romantik geldi. Bir gün tanışırsanız ya da tanıyorsanız bu hikayeyi dinleyin onlardan mutlaka:)

Yazının devamını fotoğrafların altında bulabilirsiniz….

Summer Wedding in Cyprus Summer Wedding in North Cyprus arzu cevre Summer Wedding in North Cyprus damat odası gelin hazırlık kıbrıs dugun şampanya cocuk korineumda damat hazırlanıyor kıbrıs Korineum da ilk bulusma Korineum da dıs cekim Korineum da dugun cekimi, zeytin agaclari Ceremony at Korineum Ceremony at Korineum, Kyrenia, North Cyprus ilk opucuk ceremony place at Korineum nikah basladi Korineum ilk dans Korineum first dance at Korineum Kyrenia, North Cyprus dugun dansı kibrisparty time at Korineum Kyrenia, North Cyprus pasta kesimi kıbırs korineum damat sarki soyluyor girne north cyprus summer wedding yaz dugunu kıbırs girne yaz dugunu Kyrenia wedding photos Girne Dugun FotograflariKKTC dugun North Cyprus Turkish Wedding Photo North Cyprus Wedding Photos North Cyprus Wedding Photography kıbrıs dugun North Cyprus Weddings Luxury North Cyprus Weddings

Korineum Golf and Beach Resort‘ta başladı çekim günümüz. Esra’nın da Görkem’in de hazırlık odaları birbirinden keyifli idi. Elbette gelin odası daha kontrollü, damat odası ise daha coşkuluydu.  Bilenler bilir, Kıbrıs’ta Ağustos sıcağının ne anlama geldiğini. Kıbrıs yaz düğünü kulağa hoş gelebilir ama güneş tepedeyken günün hangi saati olursa olsun dışarıda olmak pek akıllıca değildir. Bu sebeple Korineum, Kıbrıs yaz düğünü için hem serin hem de çok konforlu bir alternatif oluyor. Geniş yeşil alan ve ağaçlar sayesinde nefes alınabilir hale geliyor ortam.

Neticede hızlı da olsa bir dış çekim yaptık hazırlık sonrası. Kendimizi fazla da zorlamadık çünkü zaten ayrı bir gün dış çekim yapacaktık. Nikah ve harika gece eğlencesi ile çok verimli bir düğün çekimi gerçekleştirmiş olduk.

Ardından yaklaşık bir ay sonra dış çekim için tekrar buluştuk Girne’de. Harika bir gün daha geçirdim Esra ve Görkem ile sağ olsunlar. Bu senenin benim için hem fotoğraf hem de sosyal anlamda keyifli çekimlerinden biri oldu Esra ve Görkem’in düğünü. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere. Mutluluk ve sağlık diliyorum sizlere.

Kıbrıs Yaz Düğünü by Ufuk Sarisen

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: