Antalya Mardan Palace Düğün Fotoğraflari

This post is also available in: enEnglish

Mehtap ve Burak Yeter

Antalya Mardan Palace Düğün Fotoğraflari : Sadece Türkiye’de değil yurtdışı bilinirliliği ile de gururumuz olan sevgili DJ Burak Yeter beni arayıp da evleneceğini söylediğinde gerçekten çok sevindim fotoğraf adına. Kendisini ve Mehtap’ı tanıdıktan sonra da ilişkileri adına sevindim elbette. Fotoğraf adına sevinmemin sebebi görseli güçlü günler geçireceğimizi hissetmemdi. Geçekten öyle de oldu. Hem düğüne katılan misafirler hem de çiftin zevkli tercihleri bu çekimin bence başarılı olma sebebiydi.

Yazının devamını aşağıda, sayfanın sonunda bulabilrsiniz… 

Antalya Mardan Palace Wedding Photos Antalya Mardan Palace Wedding Photos Hillside Su Dugun Fotograflari Antalya dis cekim Antalya fotograf Cekimi gelin hazirlik Antalya Dugun Fotograf Cekimi damat hazirlik gelin evi Antalya Düğün Fotogelin evde belgesel dugun DJ BUrak Yeter evleniyor Antalya Mardan Palace Wedding Photos Antalya Mardan Palace Wedding Antalya Mardan Palace Düğün gelin portre Kina Antalya Antalya Mardan Palace Düğün Antalya Mardan Palace Düğün Foto Antalya Mardan Palace WeddingAntalya Mardan Palace Düğün damat fotolar antlaya dugun

Düğünden önceki gün Hotel Su Antalya‘nın efsane lobisinde ve sahilinde çekimler yaptık. Ardından tüm şehri gören harika bir tepeye geçtik. Akşam ise Mehtap’ın kına gecesine katıldık. Açıkçası bu benim hayatımda fotoğrafladığım ilk kına oldu. Genelde bugüne kadar kaçtım diyebiliriz kına kavramından. Ancak geleneksel yabancı düğünlere katıldıkça bizim kına konseptinin de görsel olarak çok zengin olabileceğini ve fotoğraf adına güçlü bir sonuç doğuracağını düşündüm, sanırım haklı da çıktım. Bundan sonra kına geceleri özel merakım olacak gibi:).

Düğün Günü:

Düğün sabahı çiftin hazırlıkları ile başladı. Mehtap’ın kuaförü biraz kalabalık olduğu için etrafı karartarak Mehtap’ı ortaya çıkaracak off camera flaş tekniklerine yöneldim. Antalya Mardan Palace düğün çekimleri görseli oldukça kuvvetli sonuçlar doğuruyor. Ancak dikkat edilmezse de etraftaki detaylar ve ihtişam dikkati çiftten uzaklaştırabiliyor. Gene çifte odaklı ışık teknikleri ile Mardan Palace iç çekimlerini gerçekleştirdik.

Gece parti kısmı ise konser aydınlatması sayesinde harika ışık oyunları yaptırdı bize. Kendi ışıklarımız ve konser ışıklarını uyumlu olduğu kareler benim en çok hoşuma gidenler oldu. Düğün videosu da oldukça özeldi. DJ Burak Yeter’in kendi parçalarını kullandık videoda. Spinnin’ Records’dan kullanım iznini aldık Burak sayesinde.

Bu güzel çiftimizin düğün gününün bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz, sonuçlardan memnun kaldıkları için daha da mutluyuz. Sağlık ve huzurla dolu bir ömür diliyorum sizlere!

Antalya Mardan Palace Düğün Fotoğrafları by Ufuk Sarışen

 

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: