Kuşadası Düğün – Pine Bay Holiday Resort

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)

Gizem ve Halil’in Kuşadası Düğün Çekimleri – Pine Bay Holiday Resort

Gizem ve Halil’in Kuşadası Düğün Çekimlerini Kuşadası’nın en güzel koylarından birinde yer alan Pine Bay Holiday Resort‘ta gerçekleştirdik. Çekim öncesi Gizem ve Halil’in Kuşadası’ndaki yazlık evlerine konuk olduk. Dış çekim için otelin bahçesi ve plajını kullandın. Düğün eğlencesi ise Marina Restaurantdaydı.

aydın kuşadası pine bay holiday resort sahili düğün süslemeleri Düğün reçeli gelin annesi pencerede gelin alma toplu fotoğraf çekimi gelin arabası kuşadası düğün konvoyu Kuşadası Hazırlık Düğün Fotoğrafı aydın kuşadası pine bay holiday resortda hazırlanıyoruz damat gelini görünce Düğün Fotoğrafı - aykkabı ve gelinlik nedimeler takipte aydın kuşadası pine bay holiday resortda dış çekimler Gelin damat aydın Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı aydın kuşadası pine bay holiday resort bahçede düğün aydın kuşadası pine bay holiday resort da toplu fotoğraf kuşadası plaj düğünü beach weddings turkey gelin pozları kusadası davetli fotoğrafları aydın kuşadası pine bay holiday resort Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı - ilk dans Düğün Fotoğrafı davetliler Düğün Fotoğrafı - eğlence Düğün Fotoğrafı pasta kesimi Düğün Fotoğrafı gelin çiçeği atma after party photos kuadası

Gizem ve Halil çocukluklarından beri ikisinin de her yaz gittiği Kuşadası’nda tanışıyorlar. Beraberlikleri başladıktan 2 yıl kadar sonra da evlenmeye karar veriyorlar. Gizem anlatıyor: Karar verdikten yaklaşık 6 ay sonra evlendik. Detaycı olduğum için hiç yetişmeyecek, kafamdakileri gerçekleştiremeyeceğim zannettim ama yetişti:)

Çocukluğunuzdan beri nasıl bir düğün hayal etmiştiniz?

Gizem: Çocukluğumda ben evlenmem diye gezerdim. Dolayısıyla hayal denilmez ama evlilik düşüncesine sahip olduktan sonra denizi ve yazı çok sevdiğimden hep kumsal düğünleri çok cazip gelmiştir.

Gelinlik seçimini nasıl yaptınız? Hayalinizdeki gibi oldu mu?

Gizem: Gelinlikleri denedikçe bana yakışan modelin nasıl olduğu kafamda oturdu ve aklımda belirli bir model oluştu. Kabarık ama sahile de uysun istiyordum. Özel dikime vaktim yoktu ancak aradığım modele yakın hazır bir model bulmak istedim, bu da baya vaktimi aldı. Sonunda buldum ve üstünde bir takım düzeltmelerle istediğim hale geldi.

Fotoğrafçınızı seçerken nelere dikkat ettiniz ve fotoğrafçınızla birlikte nasıl bir konsept belirlediniz?

Gizem: Arkadaşımın referansıyla Ufuk Sarışen’in çalışmalarına baktım ve çekimlerini çok beğendim. Çok araştırmama gerek kalmamıştı 🙂

Masa dekorasyonu, organizasyon ayrıntıları, davetiyeler nasıldı?

Halil: Bunların hepsini Gizem tasarladı 🙂

Balayı için nereyi seçtiniz? Neden?

Amalfi sahilleri, Capri. Sıcak bir balayı olsun istedik.

 

BİLGİLER

Büşra Gizem Vayvay Kırımca 28, Halil Kırımca,33

Gelin/Damat meslek: Ürün tasarımcısı/ Bilgisayar Mühendisi

Düğün mekanı: Pine Bay Holiday Resort /Marina Restaurant

Organizasyon firması: Deniz çiçekçilik Kuşadası

Gelinlik: Enzoani + Gizem’in bin türlü değişiklikleri 🙂

Damatlık: Cacharel

Gelin ayakkabısı: Divanni

Damat ayakkabısı: Cacharel

Gelin saç: Kuaför Orhan (Kuşadası)

Makyaj: Kuaför Orhan (Kuşadası)

FotoğraflarUfuk Sarışen

Müzik: Semih Kerpiççiler

Çiçek : Deniz çiçekçilik Kuşadası

Düğün Pasta: Pine Bay Holiday Resort

Balayı: Amalfi sahilleri ve Capri

 

 

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: