Girne Düğün Fotoğrafçısı – Korineum Golf Resort

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)

Ayça ve Çağdaş’ın Düğün Günü

Girne Düğün Fotoğrafçısı – Korineum Golf Resort: Sevgili Ayça ve Çağdaş ile Korineum ‘da bu yaz harika bir düğün günü geçirdik. Çağdaş arkadaşları ile havuzda keyif yaparken, Ayça Korineum‘un geniş odalarında hazırlanmaya başlamıştı. Malum damatların hazırlığı gelinlere göre oldukça kısa sürüyor. Çağdaş’ta bu zamanı oldukça iyi değerlendirdi. Hazırlıkta çocukluktan beri arkadaşlıklarını devam ettiren Ayça’nın arkadaşları Gülay ve Yağmur’da hazırlık odasına ayrı bir anlam kattılar. Keyifli bir gün daha yaşadık.

Bu çekimin benim için özelliğine gelince; gece eğlence ortamının ambiyans ışığı oldukça karanlık olduğundan, kendinden ışık sektirme aparatı ile flaş kullanmam oldu. Zaman zaman da senkronize 2 flaş kullandım.

Sevgili Ayça ve Çağdaş, mutluluğu hak ediyorsunuz gerçekten. Her şey için teşekkürler!

siluet kktcGirne Düğün Fotoğrafçısı - Korineum Golf Resort gelin odası girne Girne Düğün Fotoğrafçısı Korineum Golf Resort damat hazırlık gelin kıbrıs Girne Düğün Fotoğrafçısı  kktc dış çekim Girne Düğün Fotoğrafçısı Girne Düğün Fotoğrafçısı - Korineum Golf Resort kktc dugun girne dugun Korineum Golf Resort nikah alanı Korineum Golf Resort nikah alanı Korineum Golf Resort nikah alanı gece kktc Kyrenia Wedding Photography Korineum Golf Resort Kyrenia Wedding Photography - Korineum Golf Resort night

Girne Düğün Fotoğrafçısı – Korineum Golf Resort Ufuk Sarışen

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: