Rosi ve Kem ile InStyle Weddings Dergisi ‘nde / Çubuklu 29 Düğünü

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)

Çubuklu 29 Düğünümüz InStyle Weddings ‘de

Çubuklu 29 Düğün Fotoğrafları çekimi için nefis bir plato idi. Rosi ve Kem ile unutulmaz bir gün geçirdik ve bu düğünümüz InStyle Weddingse konu oldu.

EŞSİZ KUTLAMA

2010 yılında gittikleri bir doğum günü partisinde tanışan Cenan çifti, üç buçuk yıllık birlikteliklerinin ardından evlenmeye karar verip Boğaz kenarında, sade bir düğünle dünya evine girmişler.

BİR AŞK HİKAYESİ

Yatırımcı Kemal Cenan ve makyaj sanatçisı Rosita Shafiee ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışmış. “Rosita’nın teyzesi ve annem tanışıyorlardı. Annem, Rosita’dan bahsetmişti fakat ben o sıralar Londra ve New York arasında mekik dokuyordum. Tesadüfen ortak bir arkadaşımızın doğum gününde tanıştık. O anda aramızda farklı bir elektriklenme oldu” diye anlatıyor Kemal Cenan tanışma hikayelerini. Rosita Shalfiee, yılbaşı gecesi aileler önünde almış evlenme teklifini. “Benim hiç haberim yoktu. Kemal’in hediye ettiği yüzük yılbaşı hediyem oldu.”

DÜĞÜN HAZIRLIĞI

Londra’da yaşayan çift farklı bir şehirde evlenmek istemiş ve İstanbul’da karar kılmış. Rosita Shafiee; “Dünyanın hiçbir yeri İstanbul gibi değil,” diyor şehre olan hayranlığını anlatırken. Mekana karar vermeden önce birçok yer gezmişler. “Çubuklu 29’u gördüğümüz an düğünümüzü orada yapacağımızı biliyorduk. Çarpıcı bir yerdi. Limitsiz bir bütçem olsa bile, oradan başka bir yerde evlenmek istemezdim,” diyor Rosita Shalfiee.

DETAYLAR

Düğün konseptini oldukça sade tutmaya özen göstermişler. “Organizasyon sırasında her şeyi beraber yaptık. Rosita küçük detaylar ve dokunuşlarla biraz daha fazla ilgiliydi. Bense mekana muhteşem bir giriş yapmak için zaman harcadım. Çok güzel bir yat kiraladım. Erkek arkadaşlarımla boğaz turunda iyi vakit geçirdik,” diyor Kemal Cenan. Düğün için İstanbul’a gelen misafirlerin nerede kalacağından şehri kolaylıkla gezebilecekleri en uygun lokasyonu belirlemeye, masa düzeninden çiçek seçimlerine kadar birçok şeyle aynı anda ilgilenmeleri gerekmiş. 90 yabancı misafirin katıldığı gecede balık ağırlıklı bir mönü tercih Eşsiz edilmiş.

FOTOĞRAF VE VİDEO

“Ufuk Sarışen ve ekibi ile çalıştık ve bunun karşılığında oldukça iyi bir sonuç aldık. İngiltere’deki tüm arkadaşlar fotoğrafçı ve videocu olarak Ufuk Sarışen’i tavsiye ediyoruz.”

 

cubuklu_dugun_fotograflari_002

cubuklu_dugun_fotograflari_003

cubuklu_dugun_fotograflari_004

cubuklu_dugun_fotograflari_005

cubuklu_dugun_fotograflari_006

cubuklu_dugun_fotograflari_007

cubuklu_dugun_fotograflari_008

cubuklu_dugun_fotograflari_009

istanbul wedding photographs_010

cubuklu_dugun_fotograflari_011

cubuklu_dugun_fotograflari_012

cubuklu_dugun_fotograflari_013

cubuklu_dugun_fotograflari_014

cubuklu_dugun_fotograflari_015

cubuklu_dugun_fotograflari_016

cubuklu_dugun_fotograflari_017

cubuklu_dugun_fotograflari_018

cubuklu_dugun_fotograflari_019

cubuklu_dugun_fotograflari_020

cubuklu_dugun_fotograflari_021

cubuklu_dugun_fotograflari_022

Çubuklu 29 Düğün by Ufuk & Dilara

Yorum - Comment

%d blogcu bunu beğendi: